Нaшa лiкapкa-ювiляpкa

30 років тому у наше с.Самотоївка приїхала молода, несмілива, невеличка на зріст, тендітна, русява, з добрими очима та ласкавою посмішкою на вустах лікарка, яку направили по закінчення медичного ВУЗу на працю у Самотоївську лікарську амбулаторію. Три десятиліття сумлінно і з самовіддачею відпрацювала Тетяна Степанівна Корінська у нашому сільському лікувальному закладі і прийшов час йти на заслужений відпочинок.

Ми, її пацієнти, дуже вдячні їй за турботу про наше здоров’я. Будь-якої пори року, вдень і вночі, чи по дзвінку телефона, чи по дзвінку в її квартиру, двері відразу відчинялися і Тетяна Степанівна вже була готова надати першу медичну допомогу людині у якому б віці ця людина не була: чи похилого віку, чи молода чи зовсім немовля.

Шановна Тетяно Степанівно, ми висловлюємо Вам велику подяку за те, що ви були з нами стільки років, що підтримували нас у радості на біді і зберігали наше здоров’я. Бажаємо вам міцного здоров’я, усіляких гараздів, мирного неба, благополуччя і злагоди в оселі.
Жителі вул.Вдовитченка. с.Самотївка.

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: