Нaшe piднe Миpoпiлля знoвy cвяткyє.

Пожвавішали люди й природа,
Ось і музика вже загула…
Веселися, славетний народе,
Бо, нарешті, прийшов День села!

13 серпня в селі Миропілля відзначали свято Дня села. Життя нашого села тісно пов’язане з життям кожної людини окремо, адже в нашому селі живуть працьовиті, талановиті люди,які своєю невтомною працею і чудовою піснею прославляють свій рідний край, своє село. s29397499.jpg

Зачином свята прозвучала пісня «Це моя земля» у виконанні Олени Підповітної та Юлії Гавриченко. Першими теплими словами привітала односельчан сільський голова Олена Олексіївна Ординець та побажала всім присутнім мирного неба, достатку в кожній родині,щастя,любові і кращої долі нашій Україні та кожному з нас. До привітань голови села приєдналися голови Краснопільських РДА Яремчук Ю.А., голова районної ради В.О.Савоненко, та голова фермерського господарства «Злак» Ф.І. Климашівський.

s43824926.jpg

Директора фермерських господарств відзначили своїх кращих робітників грамотами та грошовими винагородами за плідну працю. Подякою від Миропільського сільського голови за активну участь у громадському селі та з нагоди Дня села були нагородженні: колектив Миропільського ДНЗ,Н.М.Кулик , Ю.В.Гавриченко,В.В.Сурган, Н.Павленко.

А далі розпочалася тривала і змістовна концертна програма. Глядачі кількість яких до речі дедалі збільшувалася оплесками зустрічали солістів: Ю. Гавриченко ,А. Павленко,В.Степченко, С.П’ятикоп , А. Березовська, С.Прилепа,Д.Петренко,М.Кулик,Юлія Гавриченко. Також чарівними танцями «Не сумуй моя в країно», « Вишеньки черешеньки», «Моя любов Україно» жителів та гостей вітали дівчатка гурту, не тільки звеселяли народ а ще підштовхували до танцю. Милувала очі Миропільців та гостей села виставка декоративно-ужиткового мистецтва, слова вдячності в сим тим хто надав свої роботи.

Святкового настрою додав всім смачний куліш, який був приготований О.А.Півторацька. А для любителів спорту були проведені спортивні турніри з футболу та волейболу. Прийняли участь такі команди: «Миропілля доросла», «Миропілля Молодіжна», «Пенянка», «Велика Рибиця» та « Запсілля», вони отримали грамоти та грошові винагороди. Також відбулося змагання по підніманням гирі, переможцем якої став П.Юрченко м, ІІ місце зайняв В.Роєнко,а ІІІ отримав С.Євстратов. Висловлюємо велику вдячність організаторам спортивних заходів В.В.Сурган та С.І.Пулях.

s02996666.jpg

Швидко промайнув час, люди лише на деякий час відлучалися,щоб попорати господарство,і знову поверталися на свято,адже там на них чекала запальна дискотека з живим звуком у виконанні П.Бондаря, Ю.Гавриченко, М.Кулика.

Ну ось ми про все вам розповіли
пора вже прощатись, кінчається свято
бажаємо вам у добрім здоров’ї прожити,
й наступного свята на той рік діждати.
щоб наше село розросталось і квітло,
завжди щоб дзвеніла тут пісня крилата.
гули новосілля, весілля, родини,
і радості щастя було в нас багато.
Наше свято вдалося на славу…

Директора Т.П.Степченко,О.М.Дзись.

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: