Наступні два тижні Верховна Рада працюватиме в інтенсивному режимі

Наступні два тижні Верховна Рада працюватиме в інтенсивному режимі. До порядку денного другої сесії внесено 188 питань, 50 із яких визначено Президентом як невідкладні, ще 13 –– подано на розгляд власне Володимиром Зеленським. Про це сьогодні під час погоджувальної ради заявив спікер парламенту Дмитро Разумков.

Третього вересня український парламент уже зробив перший крок до відкритості та прозорості –– депутати зняли з себе недоторканність. Наступним важливим рішенням має стати ухвалення Верховною Радою закону про імпічмент, розгляд якого розпочнеться вже 12 вересня.

«Станом на сьогодні розглядається саме Закон «Про імпічмент Президента». Необхідно, щоб це був окремий законопроект, який регулюватиме цей процес. Було багато суперечок з приводу того, що питання імпічменту прописане в законі про Тимчасові слідчі комісії. Але кожному напрямкові повинен відповідати свій законопроект і вже скоро –– закон. Щодо змін до Конституції, поки що таке питання не стоїть на порядку денному», –– резюмував Голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

Джерело: https://www.facebook.com/gromportal/posts/1150648425124451

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: