Навчання класних керівників Краснопільського району

Пріоритетним напрямком виховання дітей та молоді в національній системі освіти є патріотичне виховання. Актуальність патріотичного та духовного виховання юного покоління зумовлюється процесом формування в Україні громадянського суспільства, становлення єдиної нації.

Патріотизм сьогодні є нагальною потребою і для людей, і для держави, оскільки високий рівень патріотизму громадян забезпечить повноцінний гармонійний розвиток як особистості в державі, так і суспільства в цілому.

На базі Грабовського НВК для класних керівників закладу, заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти району 5 лютого 2019 року проведено навчальний тренінг з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді «З Україною в серці».

Тренінг провела Бесараб Юлія Віталіївна, учитель Грабовського НВК, яка пройшла навчання у Всеукраїнській школі для тренерів із національно-патріотичного виховання м.Києві.

Юлія Віталіївна ознайомила учасників тренінгу з “Стратегією національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки”, “Проблемами патріотизму в сучасному осмисленні”, сутністю поняття “патріотизм” та “складники патріотизму”, сучасними методами та формами патріотичного виховання.

Тренінг сприяв:

поглибленню знань педагогів про сутність патріотизму, його суспільну та особистісну цінність, якості людини-патріота;
опануванню новітніми формами та методами організації продуктивної педагогічної взаємодії з учнями на теренах національно-патріотичного виховання.

Учасники заходу переконані в тому, що саме національно-патріотичне виховання підростаючого покоління є запорукою мирного майбутнього України, тому кожен з них прагне виховати справжніх патріотів рідної землі.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: