Неповнолітні грабіжники

Повідомлення про те, що у місті Краснопіллі Сумської області невідомими зловмисниками скоєно напад на будинок 70-річної бабусі, надійшло до чергової частини місцевого райвідділу міліції вранці 9 листопада. До правоохоронців звернувся син потерпілої, який повідомив, що ввечері, коли старенька була сама вдома, на неї напали троє невідомих юнаків.

На місце пригоди негайно виїхала оперативно – слідча група, співробітники якої встановили, що ввечері, коли старенька почула стук у двері, вона сама відчинила їх, тому що подумала, що до неї прийшов син. Але замість сина до будинку зайшли троє невідомих чоловіків в чорних шапках з вирізами для очей. Один з чоловіків спочатку вдарив господарку, а потім почав її душити, вимагаючи, аби вона назвала місце, де заховані гроші. Старенька жінка дуже злякалася, тому доволі швидко показала місце у спальні, де вона тримала гроші. Забравши 1 200 гривень, зловмисники швидко втекли з будинку.

22 листопада до ЧЧ Краснопільского райвідділу міліції надійшло повідомлення, що вечері 21 листопада невідомі особи скоїли пограбування ще одної 70-річної мешканки з села Михайлівка. Схема скоєння злочину була повністю ідентичною – до будинку вскочили троє невідомих юнаків у чорних шапках. Погрожуючи старенької, випитали місце, де господарка переховувала гроші. Отримавши бажане, швидко покинули місце пригоди.

З метою розкриття злочину було проведено низку розшукових заходів, проведено подвірний обхід села, перевірено усі пункти прийому валюти, адже у однієї з бабусь зловмисники забрали 100 доларову купюру. В ході відпрацювання вийшли на четвірку молодиків, які невдовзі і призналися, що двох бабусь пограбували саме вони. Як виявилося, самому старшому з грабіжників всього 18 років, троє його подільників мають всього по 16 років. Наразі організатора злочинної групи заарештовано, троє неповнолітніх юнаків дали підписку про невиїзд. Порушено кримінальну справу, триває перевірка затриманих на причетність до інших злочинів.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: