Нoвини yпpaвлiння ПФУ в Кpacнoпiльcькoмy paйoнi

37529097.jpg

10 серпня в управлінні Пенсійного фонду України в Краснопільському районі під головуванням першого заступника начальника управління Олени Тарасенко відбулася службова нарада спеціалістів установи.

Перед початком наради з днем народження тепло і сердечно привітали своїх колег Ірину Биченко та Наталію Дубину. Колеги побажали їм міцного здоров’я, щастя, миру і нових досягнень.

На нараді було розглянуто роботу управління за результатами проведеної обласної колегії, обговорили недоліки та намітили заходи по забезпеченню своєчасного нарахування та виплати пенсій пенсіонерам району та ряд заходів по інформаційно-роз’яснювальній роботі.

7 та 8 серпня 2015 Краснопільщина урочисто відзначила 72 річницю визволення від німецько-фашистських загарбників та День району, присвячений 375 роковинам з дня заснування Краснопілля.

43142356.jpg

З метою вшанування пам’яті полеглих у боротьбі за свободу Батьківщини, працівники управління Пенсійного фонду на чолі з першим заступником Оленою Тарасенко віддали шану своїм визволителям поклавши квіти до Вічного Вогню — символу незгасаючої людської пам’яті.

Вічна пам’ять і невмируща шана тим, хто віддав життя за визволення селища від німецько-фашистських загарбників. Ця дата завжди буде для нас днем молитовної пам’яті про мільйони загиблих.
Інф.управління Пенсійного фонду
України в Краснопільському районі

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: