«Нoвopiчнa пoдopoж y кaзкy»

З початком року завжди хочеться вірити у казку, і в те, що всі мрії та надії обов’язково здійсняться. Хочеться радіти та творити добро, хочеться ділитися своїм гарним настроєм та посмішкою зі своєю ріднею та близькими. Адже саме свята збирають всіх рідних за святковим родинним столом. Таку ж приємну атмосферу створили учасники новорічного свята у Осоївському будинку культури у новорічні та Різвяні свята Добрі та ласкаві Дід Мороз та Снігуронька, маленькі щедрівники, талановиті ведучі, казкові герої – Зима, Сніжинка, Лисичка, Вовк, Новорічна ніч, Рік Новій.

На святковому концерті була представлена «Новорічна подорож», героями якої були Баба-Яга, Розбійник, Добра Фея, Зла Фея та ведучі. Також була представлена гумористична сценка «Червона Шапочка». Дві бабусі-куми Соломія та Антоніна розвеселили глядачів своїм гумористичним виступом. Юні солісти Лазоренко Юля та Денисенко Віка подарували музичне вітання «Новій рік». Даніїл Тряпіцин порадував глядачів своєю веселою гуморескою.

Ще довго після перегляду новорічного свята, яке організувала директор БК Скороход Н.Г.. тривала атмосфера щастя та радості у глядачів та учасників заходу. Найщиріші вітання та побажання усім в Новому році!
І. Карпенко

http://krasnews.at.ua/news/novorichna_podorozh_u_kazku/2018-01-25-9080

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: