Нoвoпpибyлi пpикopдoнники Cyмcькoгo зaгoнy cклaли пpиcягy нa вipнicть Укpaїнcькoмy нapoдoвi

02150077.jpg

В Сумському прикордонному загоні відбулося урочисте складання присяги новоприбулими військовослужбовцями, призваними на військову службу за контрактом до лав Державної прикордонної служби України. Військову присягу на вірність своєму народові та Вітчизні склали 19 прикордонників, серед яких – 6 жінок.

Урочистості розпочалися на стройовому плацу управління прикордонного загону. Військовослужбовців привітали персонал та керівництво загону на чолі з начальником прикордонного загону полковником Валерієм Кравчуком.

«Шановні військовослужбовці! Сьогодні ви даєте клятву на вірність Вітчизні, своєму народові, своїм батькам, близьким і рідним сумлінно і чесно виконувати військовий обов’язок. Обмірковуючи кожен свій крок з вимогами Військової присяги, ви зобов’язані високо нести честь і гідність воїна-прикордонника Сумського прикордонного загону Державної прикордонної служби України», – зазначив у своєму виступі Валерій Миколайович.

96302120.jpg

15638952.jpg

54042138.jpg

Учасники заходу схилили голови перед героями-прикордонниками, які до кінця виконали свій конституційний обов’язок, до останнього подиху залишились вірними Військовій присязі, Військовому обов’язку і віддали найдорожче – своє життя за Батьківщину. Усі присутні вшанували пам’ять загиблих побратимів хвилиною мовчання.

34393170.jpg

На завершення заходу всі разом сфотографувалися на згадку.
Підготував Роман Ткач

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: