Обласна “Школа Лідерів”

У цьому році відбувся черговий семінар Лідерів на базі позашкільного закладу роботи з обдарованою молоддю під керівництвом Кононенко Лариси Ігорівни. Учнівське самоврядування Краснопільської гімназії також було запрошено на семінар.

Мета «Школи Лідерів» полягає у тому, щоб навчити якомога більше учнів залучати до себе колективи. Але не просто бути в центрі уваги, а щось робити так, щоб за Вами йшли інші учні. Тому і цьогорічні збори були присвячені темі лідерства у колективах.

Учням було запропоновано відвідати тренінги із найкращими психологами та тренерами Сумської області. Спочатку психологи налаштовували дітей на роботу, а потім провели тренінг на тему: «Хто такий лідер?». Наше самоврядування було дуже активним: відповідали на всі запитання, були ініціативними і навіть допомагали психологам підтримувати правильну атмосферу в колективі.

Оскільки перший тренінг був більше пізнавальний і вимагав клопіткої роботи від дітей, то другий – проводився у більш теплій і грайливій атмосфері. Дітям було запропоновано різні непрості ситуації із яких треба знайти вихід. І тут учнівське самоврядування запам’яталося усім своєю активністю та наполегливістю.

А третя частина була присвячена відпочинку після виснажливих тренінгів. Учням показували базові рухи, за допомогою яких можна налаштувати глядачів на позитивне сприймання того, що відбувається на сцені.

Дякуємо організаторам «Школи Лідерів» за безцінний досвід та гарний настрій!!!

4a

 

3a

 

2a

 

1a

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: