Oдин пpoти вiтpy

Незважаючи на те, що адміністрація президента відмовилася оприлюднити відео вчорашнього інциденту президента України Віктора Януковича з вінком, ці кадри все ж таки потрапили в мережу Інтернет.45833502.jpg

Інцидент трапився під час покладання вінків президентами України і Росії Віктором Януковичем і Дмитром Медведєвим почалася сильна злива з вітром і градом. У цей час Янукович і Медведєв якраз йшли до пам’ятника. Коли Янукович поклав свій вінок, той раптом відірвався і полетів на нього. Президент кілька секунд самостійно боровся з вінком, поки йому не допомогли охоронці, які встановили вінок на кріплення.

Прикметним є не сам факт падіння вінка, а те, що адміністрація президента неофіційно заборонила поширювати відео з епізодом. Зокрема, журналістка «5 каналу» Ірина Герасимова намагалася отримати це відео в продюсера державного телеканалу «Росія» Володимира Озерова.

03108383.jpg

У відповідь, за словами журналістки, Озеров відповів, що не може дати відео, оскільки такою є позиція представників адміністрації президента України.

Пізніше Озеров назвав дві різні причини цього. Спочатку він повідомив, що не дасть це відео, оскільки воно виставляє президента Януковича в поганому ракурсі. Пізніше він уточнив, що не дасть це відео, тому що воно «містить технічний брак».

Востаннє подібний інцидент з вилученням відео траплявся в 2004 році, коли прес-служба тодішнього прем’єра Януковича заборонила поширювати кадри з яйцем, після якого Янукович втратив свідомість.

Посилання на відео, яке адміністрація президента намагалася заборонити
http://gazeta.ua/index.php?id=339586&lang=ru

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: