Oднi пpaцюють, iншi aгiтyють

35180139.jpg
 

21 жовтня відбулась остання в цій каденції 46 сесія Краснопільської районної ради шостого скликання. На жаль, вона стала вкрай неприємною подією в історії районного парламенту, а все через недисциплінованість, ігнорування обов’язками окремих депутатів районної ради, які просто не з’явились на пленарне засідання. І таких набралося аж 17, і це при тому, що повідомлення про порядок денний, дату та час проведення сесії було розміщено на офіційному сайті районної ради, в райгазеті «Перемога» та доведено кожному депутату персонально в телефонному режимі. Словом, оповістили по повній програмі.

Але далі ще гірше. У ході пленарного засідання з 23 питань порядку денного вдалось розглянути лише шість: бюджетні, хід виконання окремих районних програм та звіти постійних комісій. Коли ж перейшли до розгляду питання “Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення і зміни меж населеного пункту села Барилівка Сіннівської сільської ради”, в сесійній залі вже не нараховувалося потрібної кількості депутатів для прийняття рішення.

77848890.jpg

Головуючий вимушений був припинити роботу сесії. Як результат, не були розглянуті актуальні питання життєдіяльності району, зокрема зазначене вище земельне, охорони здоров’я, ряд майнових, тощо. Всі вони будуть розглянуті вже новою районною радою на наступній сесії.

Очільник районної ради Віталій Савоненко проаналізував роботу депутатського корпусу за всю каденцію. Так, протягом скликання було проведено 50 пленарних засідань. Він тепло подякував найактивнішим депутатам Леоніду Откидичу, який взяв участь у всіх 50, Олексію Мірошниченку – 48, Любові Кононенко, Володимиру Яровенку – 47, Юрію Яремчуку, Олександру Опанасенку, Івану Головашову – 46. До речі, ці депутати були активними і в ході роботи сесій.

Але є депутати, що які вкрай рідко з’являлися на пленарні засідання, що є ігноруванням прямих депутатських обов’язків. Так наприклад, Ігор Твердоус – був присутній лише на 13 пленарних засіданнях, Анатолій Музикант та Віктор Патіота – на 16. До речі, три останні знову балотуються до районної ради. Віталій Олексійович вкотре наголосив: якщо є бажання йти в депутати, то налаштовуйся на великий об’єм громадських робіт. Районна рада – це не елітний клуб, куди можна ходити за бажанням. Тут потрібно працювати, вирішувати актуальні питання життєдіяльності територіальної громади, відпрацьовувати довіру виборців.

76485927.jpg

Керівник районної ради висловив подяку своїм колегам, які очолювали районний парламент протягом шостого скликання: Олексію Кунцю, Миколі Вітушкіну, Миколі Приходьку, їх заступникам – Олексію Мірошниченку, Леоніду Откидичу, Івану Германову. А також головам постійних комісій Олексію Мірошниченку, Любові Кононенко, Федору Климашівському, Володимиру Рижкову, Юрію Яремчуку і нагородив їх подяками голови районної ради.

95307366.jpg

Ще одним приємним моментом заключної сесії було відзначення депутата обласної ради Світлани Швець, яка чимало зробила для Краснопільщини. Віталій Савоненко вручив їй подяку та живі квіти, до привітань на її адресу приєднався голова райдержадміністрації Юрій Яремчук.

Інф. районної ради

 

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: