«Oй нa Iвaнa, oй нa Кyпaлa»

59944603.jpg

В Осоївці стало традицією святкувати в середині літа чудове, веселе, красиве свято Івана Купала. З глибин віків прийшло до нас це Купало-свято літнього сонцестояння, свято тепла, буяючої зелені, молодості та кохання. За нородним повір’ям у цей день відбуваються різні дива: трави і квіти набувають магічної сили, земля відкриває свої скарби, а опівночі вогнистим цвітом розквітає папороть. Кажуть, хто знайде той цвіт, той здобуде багатство і здоров’я.

Ведуча Л. Біденко привітала всіх зі святом та розповіла про традиції святкування цього дня. Також провела вікторину та конкурс на кращий віночок.

З нагоди свята учасники художньої самодіяльності Осоївського Будинку культури представили односельчанам концертну програму з елементами гумору та казкового дійства. Свої вокальні здібності продемонстрували: С. Загорулько, Т. Грищенко, Ю. Лазоренко, В. Денисенко, Г. Загорулько, Н. Скороход, а також фольклорний колектив «Берегиня». Діти-учасники казкового дійства Відьми – В. Денисенко, Д. Лизогуб, Л. Янкова, Водяний – М. Сьомін, Русалка – Ю. Лазоренко, Богиня Дана – Д. Кочмала, Скарбничиха – Р. Аршакян, Іскорка – А. Трипутько, Хлопець – В. Сьомін. Гумор «Вареники» представили М. Кочмала та В. Сьомін.

72324887.jpg

Всі присутні мали змогу поласувати смачним кулішем, який приготували кухарі ТОВ Агрофірми «Хвиля» О. Денисенко та О. Левченко.

Хочеться висловити подяку за спонсорську допомогу директору ТОВ Агрофірми «Хвиля» В. І. Змислі.
І. Карпенко.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: