Oлeкciй Мopoз: “Cлyжy зapaди миpy в Укpaїнi”

 

 

З початку антитерористичної операції на сході країни минуло чимало часу. Тисячі загиблих та поранених. Але це не злякало нашого земляка Олексія Мороза з Самотоївки піти на військову службу за контрактом.

– Олексію, що спонукало тебе залишити роботу та підписати контракт зі Збройними Силами України?

– Донедавна я працював газоелектрозварювальником у ДП “Краснопільський лісгосп”, отримував пристойну платню, але душа була не на місці. Мені є кого захищати, у мене є сестра, мама, дружина та три малолітні донечки. І саме заради них я готовий ризикувати життям. Служити пішов за покликанням, а не задля заробітку. З дитинства мріяв бути військовим, та за збігом обставин проходити строкову службу не довелося.

– Знаю, що ти захоплюєшся музикою та володієш не одним музичним інструментом. Допомагає це в службі?

– Я закінчив музичну школу по класу баяна, оволодів умінням грати на трубі. Є учасником духового оркестру Самотоївського будинку культури під керівництвом Анатолія Пікуровського. Звичайно, часу для цього майже немає. Від музики я отримую насолоду, а у воєнний час вона ще й допомагає у піднятті бойового духу бійців. На прохання своїх побратимів часто доводиться брати до рук гітару.

– А кваліфікацію зварювальника не втратив?

– Ні, за місцем моєї служби ми допомагаємо місцевим жителям відбудовувати зруйновані споруди, там я її тільки вдосконалюю.

– Як забезпечена армія на сьогоднішній день?

– Я ні про що не шкодую і не скаржусь. На війні легко не буває. Але тільки мужність та наполегливість наших бійців дасть змогу подолати ворога.

– Напевно важко далеко від родини?

– За дівчатками, звичайно, сумую, але хто, як не я, їх захистить? Служу за контрактом, маю відпустку, присвячую її родині, підвищую якість побутових умов родини. Нещодавно отримав підвищення по службі, так що по закінченню відпустки знову в бій.

– Бережи Тебе Боже, солдате, від ворожої кулі. Скорішого повернення до мирного життя.
І. ЗАГОРУЛЬКО
Газета “Перемога”

http://krasnews.at.ua/news/oleksij_moroz_sluzhu_zaradi_miru_v_ukrajini/2017-07-24-8116
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: