«Пepeкoнaний: y мoїx зeмлякiв i мoєї мaлeнькoї бaтькiвщини – Кpacнoпiльщини – вeликe i cвiтлe мaйбyтнє».

00175168.jpg
 

«Переконаний: у моїх земляків і моєї маленької батьківщини – Краснопільщини – велике і світле майбутнє».
Олег Остапенко – кандидат в депутати Сумської обласної ради по виборчому округу № 10 від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

Я, Остапенко Олег Миколайович, народився 20 липня 1969 року в селищі Угроїди Краснопільського району. По закінченні місцевої школи з 1986 по 1992 роки навчався у Московському вищому технічному училищі імені М.Баумана. За освітою – інженер-механік.
Трудову діяльність розпочав на Сумському державному заводі заводі «Центролит» механіком транспортного цеху (1992-1993 роки). Потім до березня 1996 завідував автопарком Угроїдського цукрокомбінату.
В 1995-1997 роках навчався на факультеті ринкових відносин інституту підвищення кваліфікації і перепідготовки Держхарчопрому України, по закінченні якого одержав диплом спеціаліста з обліку і аудиту.
1996-1997 – заступник директора Угроїдського цукрокомбінату, потім до березня 1999 – заступник директора АТ «Великожовтневий цукрозавод» Білопільського району.
З березня 1999-го спершу заступник, а з липня і до 2010 року – директор ДП «Наумівський спиртзавод».
Останні 5 років – заступник голови правління «ПАТ «Сумигаз». Одружений. Виховую двох дітей.

Депутатська сторінка в моїй біографії займає значне і помітне місце. Впродовж кількох скликань представляв інтереси виборців в Сумській обласній раді, зосереджуючи практичні зусилля на розвитку територіальних громад рідного краю. Моє депутатське кредо:

«МЕНШЕ СЛІВ – БІЛЬШЕ СПРАВ!»

Зокрема, за мого сприяння і активної участі прокладено підвідний газопровід до сіл Миропілля і Запсілля, вирішено низку питань з газифікації Славгорода, Порозка, Верхньої Пожні, Угроїд, Грабовського. Славгородський лікувальний заклад одержав новий автомобіль швидкої допомоги.

Це лише незначна частина того, що зробив за наказами своїх виборців-земляків. І зараз готовий до відповідальної і результативної роботи на користь краснопільській громаді.

Підтримай!

35561549.jpg87527785.jpg СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» (Клочко Микола Олексійович) – ОСТАПЕНКО ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: