Пepлинa Миpoпiлля

83110160.jpg

Дуже часто ми не помічаємо поряд диво. Кожен день живеш як заведений, виконуєш рутинну роботу, а душа прагне до прекрасного, хочеться дізнатися побільше про наше село, про його минуле. Хто були наші предки, що робили? То ж вирішили дізнатись більше про нашу спадщину і вирушили до Свято Миколаївського храму.

Зараз тут монастирське архієрейське подвір’я. Зустрів нас намісник монастиря архімандрит Смарагд ,який провів екскурсію. Діти побували в теплому храмі ікони «Всех скорбящих Радосте», побували в Свято Миколаївському храмі, який відновлюється, побачили, скільки всього зроблено! Піднялись на найвищу дзвіницю Сумщини. Від побаченого там захопило дух!

Яке ж красиве в нас село! Діти милувалися краєвидом і зазвучали дзвони. Які ж тільки мелодійні звуки! Але це ще не все, бо внизу чекає підняття ще один дзвін, найбільший, от тоді в нашому храмі буде повний мелодійний ряд.

60548535.jpg

Архімандрит Смарагд розповідав про наш храм, як про дорогоцінність, яку створювали наші предки для нас для наших дітей і онуків, протягом половини століття велося всім селом будівництво. І в очах дітей я бачила захоплення і гордість за нашу перлину Миропілля.

96250389.jpg

07596753.jpg

Дійсно храм , немов перлина ще необроблена, невідшліфована, але прекрасна і неповторна дорогоцінність, яку ми повинні берегти і шанувати та відновити. Діти спілкувалися з священником, який розповів про християнство,про Біблію, про те , що ми повинні відроджувати свою духовність, ставати кращими, щоб нами пишалась наша земля.

63592024.jpg

Після цікавого спілкування нас всіх напоїли теплим чаєм дали відповіді на всі питання і запросили ще. Подякувавши за теплу зустріч ми вирушили додому і в кожного були свої думки про те, як стати кращим, зробити кращим світ…
О.Шульга,
класний керівник 8 класу
Миропільського НВК

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: