Пepшa ceciя Pяcнянcькoї ciльcькoї paди cьoмoгo cкликaння

64804865.jpg

Відбулась перша сесія Ряснянської сільської ради сьомого скликання. На ній голова сільської виборчої комісії Фаїна Головашова проінформувала про підсумки виборів депутатів сільської ради та Ряснянського сільського голови і визнання їх повноважень.

До складу сільської ради обрано 12 депутатів. Сільським головою обрано Володимира Кащенка.
Шляхом таємного голосування, депутати обрали секретарем сільської ради Тетяну Реву.

Також сільські обранці утворили три постійні комісії сільської ради, затвердили склад виконавчого комітету та адміністративної комісії.

Сільський голова Володимир Кащенко, секретар сільської ради Тетяна Рева наголосили на тому, що тільки спільною працею можна досягти максимальних результатів в справі розвитку територіальної громади, пообіцяли виправдати високу довіру виборців.

Голова районної ради Віталій Савоненко, який взяв участь в роботі сесії, привітав новообраний депутатський корпус сільської ради, її голову та секретаря, зазначив, саме на органи місцевого самоврядування покладені обов’язки реально забезпечувати основні життєво необхідні потреби громадян, а бажання жити комфортно і цивілізовано – це вже вимога не тільки виборців, а і часу. Тому він побажав громаді поступального розвитку, місцевим обранцям натхнення і терпіння, наполегливості та завзятості, успіхів у вирішенні нагальних, актуальних питань і викликів сьогодення.
Інф. Краснопільської районної ради

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: