Перейменування вулиць Краснопільської селищної ради

Після підписання селищним головою розпорядження про перейменування вулиць селищної ради, в рамках виконання пунктів вимоги Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”, було замовлено та виготовлено таблички з новими назвами вулиць.

Минулого тижня на колишній вулиці Воровського, а нині вулиці Семеренків, у святковій обстановці відбулося вручення жителям адресної таблички. Громада довірила прикріпити табличку Кошельному Максиму Петровичу.

Цій події передувала клопітка робота депутата селищної ради по округу №23 Маслюкvul1 Людмили Федорівни. Ще задовго до прийняття рішення Людмила Федорівна оголосила конкурс серед жителів на кращу назву для своєї вулиці, яка б відповідала побажанням більшості жителям вулиці. Жваве обговорення проходило протягом місяця. Поступало безліч назв, які мали дійсно історичне підґрунтя, а деякі і просто розважливі назви.

Жителька вулиці Губар Євгенія Яківна розповіла про першого забудовника Семеренка Федора Григоровича, який є родоначальником славної сім’ї Семеренків, з якої вийшли і наші прославлені спортсменки сестри Семеренки. На даний час у збудованому дідусем будинку проживає разом з чоловіком та двома дітками старша сестра Віти та Валі – Оксана. Нажаль Федір Григорович вже пішов із життя, та першою криничкою, ініціатором побудови якої він був разом зі своїми сусідами Кролевецьким М.А. та Коломійченком М.І., жителі користуються і до нині.

Громада підтримала пропозицію Євгенії Яківни, яка і стала переможцем даного конкурсу. Від депутата селищної ради Людмили Маслюк вона отримала приз, також заохочувальний приз отримав і Жижа Олександр Васильович, який дещо пізніше вніс таку ж пропозицію. До-речі, в цей день Євгенія Яківна відзначала свій день народження, тому всі присутні, разом з селищним головою Іваном Хомічовим щиро привітали іменинницю та побажали миру, злагоди та достатку.

На сходці жителів вулиці Семеренків селищний голова подякував мешканцям за активну життєву позицію, за розуміння та підтримку діяльності селищного голови, а також розповів про найближчі плани по благоустрою селища, відповів на запитання присутніх.

Інформація Краснопільської селищної ради.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: