Перші провокації: жителям Сумщини приходять смс негайно прийти у військкомат

27 листопада, жителям Путивльського району від імені Міністерства оборони України надходять СМС-повідомлення з пропозицією прибути до найближчої військової частини.

Міністерство оборони України на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє, що не має жодного відношення до розсилання подібних повідомлень та й ніколи Збройні Сили України не вдавалися до подібних заходів інформування громадян. Натомість є чимало прикладів розсилки спам-повідомлень російсько-окупаційними військами та незаконними збройними формуваннями, що підтримуються Росією на території Донецької та Луганської областей. Тому ця тактика окупанта-агресора вже відома.

«Даний інформаційний вплив на громадян України, які проживають у прикордонних з Росією територіях є нічим іншим, як черговим проявом “гібридної” агресії Російської Федерації проти держави», — повідомляють в Міністерстві оборони України.

Міноборони України просить громадян довіряти лише офіційній інформації та повідомляти компетентні органи з метою належного адекватного реагування на інформаційну агресію.

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: