Пiд Пoкpoвoм Бoжoї Мaтepi

В Іллінській православній громаді відбулась виставка вишивок, виробів декоративно-прикладного мистецтва та дитячих малюнків, приурочена святу Покрова Пресвятої Богородиці.45956078.jpg

На виставку представили свої роботи вихованці молодшої групи дитячої церковної школи, вихованці місцевого дитячого дошкільного закладу та парафіянки храму.

Тут можна було побачити ткані рушники, мереживо, вишивку гладдю та хрестиком, набивну вишивку, декоративну вишивку бісером та роботи з природного матеріалу. Малюки принесли на виставку свої малюнки, у яких зобразили красу Божого світу.

60793933.jpg

Лагідність і тепло дбайливих материнських рук та щирість дитячих сердець передали у своїх роботах учасники виставки захисникам Вітчизни, які у день Покрова Пресвятої Богородиці відзначали своє свято.

02260995.jpg

По завершенні недільного богослужіння настоятель Іллінського храму протоієрей Сергій Зеленський подякував учасникам виставки за активну участь у заході та висловив сподівання, що материнська любов, якою пронизані роботи, стане надійним материнським покровом нашим воїнам, який оберігатиме їх від негараздів, а тепло дитячих сердець зігріватиме їх серця у важкі хвилини.

Більше новин Іллінської громади читайте тут: http://ugroedskaya-obs.moy.su

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: