Пiльгoвi пepeвeзeння для житeлiв paйoнy

Відповідно до Закону України «Про державний бюджет на 2016 рік» у поточному році не передбачено фінансування витрат на перевезення громадян пільгових категорій автомобільним транспортом у приміському сполученні за рахунок коштів державного бюджету.

З метою соціальної підтримки вразливих категорій громадян рішенням сьомої сесії Краснопільської районної ради від 25.05.2016р. була прийнята комплексна районна цільова програма для пільгових категорій населення на 2016-2019 року, в яку включено пільгові перевезення громадян автомобільним транспортом у приміських маршрутах. Порядок відшкодування збитків перевізникам передбачає фінансування коштів за рахунок районного бюджету та коштів сільських та селищних бюджетів, за пільгове перевезення громадян, які мають право на безкоштовний проїзд автомобільним транспортом загального користування у приміських маршрутах згідно чинного законодавства та місце проживання яких зареєстровано на території Краснопільського району.

Так приватними перевізниками до управлінням соціального захисту населення Краснопільської районної державної адміністрації були подані списки громадян, які скористалися безкоштовним проїздом у липні місяці для відшкодування на суму 8,1тис.грн. Дані списки були опрацьовані та направлені до сільських та селищних рад відповідно до зареєстрованого місця проживання пільговика для виділення коштів з місцевого бюджету для відшкодування збитків перевізникам.

Тобто, кожна сільська та селищна рада здійснює соціальну підтримку громадян пільгової категорії, які зареєстровані на відповідній території.
О. Придатко,
заступник начальника управління
соціального захисту населення
Краснопільської РДА

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: