Покладання квітів з нагоди дня визволення України від фашистських загарбників у Краснопіллі

День визволення України від фашистських загарбників, свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі України.

В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів. В ході Другої світової війни саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від фашизму.

Пам’ять тих, хто ціною власного життя наближав День визволення, вшанували і на Краснопільщині. З нагоди відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників, керівництво Краснопільської селищної ради, районної ради та райдержадміністрації, працівники установ та організацій, громадськість селища поклали квіти до Меморіалу Слави.

Подвиг воїнів-визволителів нашого краю від ненависного ворога у Другій світовій війні – це приклад мужності і героїзму, яскравий взірець для наслідування представників прийдешніх поколінь, справа честі кожного, справа честі кожного з нас, щоб вислів «ніхто не забутий, ніщо не забуте» і надалі залишався головним моральним принципом нашого життя.

Інформація Краснопільської селищної ради.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: