Пoдopoж дo дитячoї мpiї

 

15041056.jpg

Побачити світ – мрія кожної дитини. Скільки всього нового і прекрасного таїть у собі наша планета. Скільки в світі країн – стільки і незвіданих далей, доріг та відкриттів. Когось вабить неторкана людиною природа, а хтось хоче побувати в галасливому мегаполісі з хмарочосами й мільйонами людей, комусь хочеться відкрити таємниці багатовікових замків та палаців, а хтось мріє про тепле сонце на морському узбережжі.

За ініціативи педагога – організатора Левченко Т. О. школярі Осоївського НВК мали змогу здійснити одну із свої мрій – побувати на екскурсії у Києві – столиці нашої держави. Київ захоплює своїми пейзажами і багатющою історією. У столиці України величезна кількість пам’яток, тут кожен будинок і камінь має свою дивовижну історію. Оглядова екскурсія по Києву – це прекрасна можливість за короткий час познайомитись зі столицею України.

Знайомство зі столицею нашої Батьківщини, найбільшим і найдавнішим містом на берегах Дніпра, розпочалося з Пам’ятного знаку на честь заснування міста, споруджений в 1982 році на ознаменування 1 500-річчя міста Києва. Діти мали можливість побачити, що скульптурну композицію виконано з кованої міді у вигляді плоского човна, на якому встановлено фігури легендарних засновників Києва – братів Кия, Щека та Хорива і їхньої сестри Либіді.
Пам’ятник розташований на набережній Дніпра в Наводницькому парку, неподалік станції метро “Дніпро” та мосту Патона.

40936326.jpg

Київ – місто каштанів, але не тільки цим славиться столиця України. Оглядова екскурсія, познайомила дітей ближче з знаменитим Володимирським собором, Михайлівським Золотоверхим собором, Києво – Могилянською академією, Майданом Незалежності, відомим університетом ім. Т. Г.Шевченка, історичними Золотими воротами, Софіївською площею, Європейською площею, Маріїнським парком, Музеєм аптеки. Діти відвідали парк Вічної Слави, закінчивши оглядову екскурсію по Києву на Подолі. Поділ – один з найбільш легендарних та загадкових районів Києва.

Захоплюючі оповіді, таємниці й секрети, перекази давно минулих днів – усе це Поділ, такий знайомий і водночас невідомий. Ну, а що запом’ятовується та сприймається учнями краще, ніж містичні історії? Дітям сподобалися легенди й таємниці Подолу, про які вони дізналися на цій пішохідній екскурсії.

Після оглядової екскурсії діти відправилися до Музею Пирогово, який відноситься до категорії “Музей під відкритим небом” і розташований на околиці нашої столиці. Це музей народної архітектури і побуту України. На 150 гектарах зібрано більше 300 дерев’яних споруд ХVII-ХХ ст., привезені з різних куточків країни: храми, жилі приміщення, господарські будівлі, комплекс вітряних млинів. Діти з великим задоволенням прогулялися тихими куточками українського села і познайомилися з архітектурними спорудами і побутом всіх куточків України. Поверталися діти додому стомленими, але сповненими емоцій і вражень. Вони розповідали про поїздку батькам, друзям, вчителям, знову і знову показуючи фотографії, які зробили під час незабутньої подорожі до дитячої мрії – подорожі до нашої столиці.

Користуючись нагодою, від імені батьків хочемо щиро подякувати директору Осоївського НВК Бондар О. Г., заступнику директора з НВР Бондар Т. М., педагогу – організатору Левченко Т. О., вчителю Загорулько С. Л. за надану можливість у здійсненні дитячих мрій.

Завдяки Вашому педагогічному таланту і чуйному відношенню до кожного з учнів, наші діти отримують міцні знання, мають змогу розкрити свої здібності і таланти. Низький Вам уклін за Вашу працьовитість, терпіння, готовність надати всіляку підтримку.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, оптимізму, благополуччя та успіхів у Вашій нелегкій, але такій важливій справі!
З повагою і вдячністю батьки дітей, які здійснили екскурсію до м. Київ

 

http://krasnews.at.ua/news/podorozh_do_ditjachoji_mriji/2017-07-01-8004
Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: