Погіршення погодних умов на Краснопільщині – задіяні всі служби

Краснопільський селищний голова провів термінову нараду з питань вжиття невідкладних заходів щодо забезпечення належного функціонування систем життєзабезпечення громади та оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації з відповідальними працівниками селищної ради, представниками комунальних установ та місцевих підприємств, з якими заключено договори на залучення спецтехніки в зимовий період.

В ході роботи обговорено алгоритм дій, спрямованих на попередження можливих надзвичайних ситуацій та забезпеченню сталої роботи об’єктів житлово-комунального господарства громади. Також було розроблено графік очистки доріг та вулиць від снігових заметів в селищі Краснопілля та старостинських округах. Для виконання вказаних робіт залучено прибиральну техніку Краснопільської ЖЕД, ДП «Краснопільський лісгосп», АФ «Хвиля», ТОВ «Теплоенерго», ТОВ АФ «Тур’янська», ФГ «Колос», ФК «Вікторія», ТОВ «Думівське», СФГ «Сімаченко М.І.» «Краснопільський райавтодор» та ряду інших підприємств, за що Краснопільська селищна рада висловлює подяку.

На даний час проблеми із рухом транспорту спостерігаються на дорогах від Краснопілля до Хмелівки, Наумівки та Угроїд. Робота по розчистці доріг снігу триває майже цілодобово.

 

Юрій Яремчук звернув увагу на чіткій координації дій відповідних служб з проведення заходів та мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з погіршенням погодних умов, на необхідності забезпечення безперешкодного руху автотранспорту та безперебійного електропостачання закладів соціальної сфери.

– Через негоду ситуація залишається складною, але разом із відповідними службами ми робимо все можливе для її вирішення, – зазначив Юрій Яремчук.

Керівник громади дав доручення щодо готовності снігоприбиральної техніки працювати у посиленому режимі в зв’язку зі складними погодними умовами.

З метою оперативного реагування на погіршення погодних умов, вчасного розчищення доріг, надзвичайних ситуацій спричинених несприятливими погодними умовами в Краснопільській селищній раді працює телефон “гарячої лінії” за номером: 7-10-52- повідомляють у селищній раді.

ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

У зв’язку зі складними погодніми умовами, в наслідок яких на автодорогах району та в населених пунктах виникли численні снігові перемети 26 грудня 2018 року в Краснопільській районній державній адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Сергія Хрупи проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Під час засідання комісії опрацьовувались питання щодо залучення технічних засобів і особового складу до ліквідації наслідків негоди, організація роботи при органах місцевого самоврядування штабів з ліквідації надзвичайних ситуацій характерних зимовому періоду, приведення в готовність сил і засобів, створення в адмінбудівлях установ і організацій місця для обігріву пересічних громадян.

За результатами обговорення прийняте відповідне рішення, яке доведено до всіх виконавців- повідомляють у райдержадміністрації
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: