Poзглянyтo cпpaвy щoдo cпpoби пepeтинy дepжaвнoгo кopдoнy з м’яcнoю пpoдyкцiєю y кiлькocтi 1500 кг.

Краснопільським районним судом Сумської області була розглянута справа про адміністративне правопорушення, яка надійшла від Відділу прикордонної служби «Краснопілля», щодо спроби незаконного перетинання державного кордону України поза встановленим пунктом пропуску особою, яка намагалася перемістити на територію РФ м’ясну продукцію. (http://krasnews.at.ua/news….10-6475)

Відповідно до матеріалів справи, 26 травня 2016 року на напрямку населених пунктів Проходи (Україна) – Демидовка (Російська Федерація) на відстані 50 метрів від лінії державного кордону прикордонним нарядом був затриманий автомобіль «Газель» під керуванням гр. Б., який намагався поза встановленими пунктами пропуску перемістити через лінію державного кордону на територію РФ м’ясну продукцію у кількості 1500 кг.

Своїми діями гр. Б. порушив встановлені правила перетинання державного кордону, відповідальність за що передбачена ст. 204-1 КУпАП (незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України).

При розгляді справи гр. Б. вину свою визнав, та підтвердив обставини вчинення ним даного правопорушення.
Суд, дослідивши матеріали справи та оцінивши докази, визнав гр. Б. винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 204-1 КУпАП і притягнув за даною статтею до адміністративної відповідальності у виді штрафу, у розмірі 1700 грн. Постанова набрала законної сили та не була оскаржена в апеляційному порядку.
О.Щербак,
заступник керівника апарату
Краснопільського районного суду Сумської області

http://krasnews.at.ua/news/rozgljanuto_spravu_shhodo_sprobi_peretinu_derzhavnogo_kordonu_z_m_jasnoju_produkcieju_u_kilkosti_1500_kg/2016-06-26-6524

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: