Пpaця cпoвнeнa гyмaнiзмy, милocepдя i тeплa

93740465.jpg

Працівник соціальної сфери – здається прості слова, а який високий вкладений в них зміст, бо їх щоденна праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла, всі вони не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує допомоги. У першу неділю листопада – відсвяткував своє професійне свято чималий загін соціальних працівників Краснопільщини.

Напередодні, у п’ятницю, 3 жовтня соціальних працівників та ветеранів галузі вшанували на районному рівні. Вони отримали запрошення до великої зали районного Палацу культури, де відбулися урочистості з нагоди Дня Соціального працівника. На святковий лад їх налаштували піснею «Отча сторона» солістка РПК Лариса Давиденко та хореографічний колектив «Доміно» центру дитячої та юнацької творчості (керівник С.Гриценко).

З щирими вітальними словами до винуватців урочистостей – працівників управління соціального захисту населення, територіального центру, управління Пенсійного фонду, районного центру зайнятості, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Краснопільського психоневрологічного інтернату звернулися керівники району Юрій Яремчук та Віталій Савоненко. Вони відзначили велику роль працівників соціальної сфери Краснопільщини у піклуванні про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, дітей-сиріт, безробітних, у підтримці малозабезпечених і багатодітних родин, сприянні у подоланні життєвих труднощів і негараздів.

А яке професійне свято без відзнак? Керівники району вручили грамоти департаменту соціальної політики облдержадміністрації та грамоти і Подяки райдержадміністрації і районної ради кращим працівникам соціальної сфери. Вручаючи нагороди, вони для кожного знайшли тепле слово вдячності за їх професіоналізм, гуманність, милосердя.

95443982.jpg

Отримавши відзнаку директор Краснопільського територіального центру по обслуговуванню одиноких та непрацездатних осіб Олександр Демченко від імені присутніх у залі щиро подякував керівникам районної влади за високу оцінку їх праці, висловив впевненість у подальшій підтримці установ соціальної сфери Краснопільщини.

06820611.jpg

Потім присутні у залі із задоволенням переглянули невеличкий, але змістовний і різножанровий концерт. Щиро аплодували працівники соціальної сфери виступам вокального гурту «Посмішка» Краснопільського РПК (керівник Лариса Давиденко), вихованкам дитячої музичної школи Маргариті Давиденко та Альоні Токар за майстерне виконання пісні «Мамина хатина», солісткам Краснопільського РПК Ірині Мироненко, Оксані Дрозд, Ларисі Давиденко. Вічна тема кохання ліричної пісні у виконанні Павла Бондаря глибоко торкнулася струн душі кожного. У новій для себе ролі – виконанні веселої гумористичної пісні – «А у селі» успішно себе пізнали учасники вокального ансамблю «Ветеран» Краснопільського РПК (керівник В.Биченко). Вони зірвали шквал оплесків. Зрослу майстерність вкотре продемонстрував хореографічний колектив «Доміно» ЦДЮТ (керівник С.Гриценко). Словом, аматори сцени по повній програмі зарядили бадьорістю і оптимізмом соціальних працівників.
О.ЦИЛЮРИК.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14[/j]

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: