ПPAКТИКA POБOТИ – POБOЧI ПOЇЗДКИ НACEЛEНИМИ ПУНКТAМИ OБ’ЄДНAНOЇ ТEPИТOPIAЛЬНOЇ ГPOМAДИ

57233673.jpg

31 жовтня 2017 року очільник громади відвідав село Глибне Самотоївського старостинського округу, де він провів особистий прийом громадян, побував в закладах соціальної сфери.

Селян турбували питання, що стосуються громадських інтересів: заміна ламп вуличного освітлення, забезпечення населеного пункту мережею Інтернет, встановлення майданчиків для збору твердих побутових відходів, облаштування вуличних колодязів, а також поповнення матеріально-технічної бази закладів культури та охорони здоров’я. Чимало питань стосувалися і особистого характеру, такі як призначення субсидії, земельні питання тощо.

З усіх порушених питань було надано вичерпні відповіді, по окремим дано доручення до розгляду і виконання відповідним структурним підрозділам.

– Ряд завдань буде виконано в поточному році, інші заплановано на 2018 рік, про виконання яких буде прозвітовано на наступній зустрічі з громадою села, – зазначив Юрій Яремчук.

14225435.jpg

Перебуваючи в Самотоївці керівник об’єднаної громади провів особистий прийом громадян, де жителями були порушені питання благоустрою, ремонту вуличного освітлення, вивезення твердих побутових відходів та розробки нового генерального плану села Самотоївка. Крім того, селян турбувало вирішення питання торгівельного обслуговування.

Далі Юрій Яремчук провів робочу зустріч з керівництвом СТОВ “Думівське”. Зокрема було обговорено питання співпраці та участі товариства в соціально-економічному житті Самотоївського старостинського округу.

Питання покращення роботи закладів соціальної сфери, зміцнення їх матеріально-технічної бази порушувались під час візиту Юрія Яремчука до місцевої школи, дитячого садка та будинку культури.

Не вирішеним залишається питання реконструкції котельні Самотоївського ДНЗ. Наразі виготовлено проект та триває пошук джерел фінансування ремонту котельні.

72580446.jpg

Окремим пунктом візиту селищного голови був його візит до Самотоївської АЗПСМ, де наразі розпочато реконструкцію даху та триває поточний ремонт приміщення.

– Говорячи про даний об’єкт, то тут ми маємо якнайшвидше розпочати роботу лабораторії, яка буде обслуговувати жителів Самотоївського і Чернеччинського старостинських округів. Поряд з цим заклад буде доукомплектовано необхідним медичним обладнанням, певна робота буде проводитись в цьому, та продовжена в наступному році, – підкреслив Юрій Яремчук.

http://krasnopilska-gromada.gov.ua

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14[/j]

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: