Пpaвoвy дoпoмoгy ближчe дo людeй

З 1 вересня 2016 року у райцентрі по вул. Перемоги, 2 у приміщенні колишнього управління юстиції розпочинає роботу відділ «Краснопільське бюро правової допомоги» Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який очолює Куцеренко Сергій Юрійович. Він досвідчений юрист, закінчив Харківський юридичний інститут, тривалий час працював у правоохоронних органах. До речі Сергій Юрійович наш земляк – уродженець селища Угроїди.

Найперше ми попросили С.Ю.Куцеренка роз’яснити, що таке безоплатна вторинна правова допомога та які види правових послуг вона включає.

– Безоплатна вторинна правова допомога – це вид державної гарантії, що помагає в інформуванні особи про її права і свободи, порядок їх реалізації, відновлення у випадку їх порушення та порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб, – зазначив Сергій Юрійович.

Вона включає такі види правових послуг:
1. Надання правової інформації.
2. Надання консультацій і роз’яснень з правових питань.
3. Складання заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру).

4.Надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги.

Наш відділ створено для надання безоплатної правової допомоги широкому загалу жителів Краснопільщини, з метою реального наближення її до людей.
Інф. “Перемоги”

 

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: