Пpикopдoнникa-xaбapникa бyдyть cyдити

Військовою прокуратурою Сумського гарнізону Центрального регіону України направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням військовослужбовця одного з прикордонних загонів Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, повідомляє прес-служба військової прокуратури.

Вказана особа вимагала та одержала грошові кошти в сумі 700 доларів США у якості неправомірної вигоди за сприяння громадянину в безперешкодному незаконному переміщенні товарів народного споживання на територію Російської Федерації та у зворотному напрямку через ділянку кордону у Краснопільському районі Сумської області, за що була затримана наприкінці квітня 2016 року працівниками військової прокуратури гарнізону

Відповідно до санкції ч. 3 ст. 368 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, разом із конфіскацією майна.

http://krasnews.at.ua/news/pikordonnika_khabarnika_budut_suditi/2016-06-09-6470

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: