Пpивiтaли дoвгoжитeлькy

Довгожителі – це гордість та історія тієї місцевості, де вони жили, працювали та й не лише її, а загалом всього району. Нещодавно відзначила 100 річний ювілей жителька Славгорода Наталія Захарівна Сергієнко.

Вона прожила нелегке життя. Виростала сиротою, бо мама рано померла. Пережила голодомор, тяжкі воєнні роки. Трудилася у колгоспі в ланці, у радгоспробкоопі техпрацівником. Виховала сина й доньку, нині має п’ять онуків та 7 правнуків. З нагоди ювілею до оселі довгожительки завітали Славгородський сільський голова Олександр Сторожев, директор ТОВ «Славгород», Михайло Башкатов.

Сільський голова першим тепло привітав Наталію Захарівну з поважним ювілеєм, подякував за взірцевий приклад життя і сумлінної праці для всіх односельчан, особливо молоді. Михайло Іванович адресував Н.З.Сергієнко теплі вітання як сумлінній трудівниці сільськогосподарського виробництва, найстарішому пайовику господарства і передав найщиріші поздоровлення від інвестора Ю.В.Сіроклина.

На святі вшанування поважної ювілярки також були присутні односельці. Довгожителька, приймаючи найсердечніші вітання, подарунки, солодощі та живі квіти. До найтепліших привітань на адресу Наталії Захарівни приєднуються райдержадміністрація, районна рада та колектив Великописарівського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Сумської області.

http://krasnews.at.ua/news/privitali_dovgozhitelku/2016-08-26-6750

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: