Пpo фyтзaл i бiaтлoн

Зіграно матчі чергового туру зимової першості ДЮСШ з футзалу, а у жіночій естафеті українські біатлоністки показали найгірший результат нинішнього сезону. Про це далі в огляді спортивних новин району.

ФУТЗАЛ. Відкрита зимова першість Краснопільської ДЮСШ.

БІАТЛОН. Антхольц 2016. Результати жіночої естафети

Без особливого оптимізму завершила шостий етап Кубка світу в Антхольці жіноча збірна України. У жіночій естафеті наші дівчата показали найгірший результат нинішнього сезону, фінішувавши лише на дев’ятому місці.

Як позитив відзначимо солідний виступ Валі Семеренко, яка до середини гонки вивела Україну в лідери з 10-секундним перевагою над переслідувачки. На жаль, друга половина гонки нашій команді не вдалася, насамперед у стрільбі.

Після цієї гонки ще більш загострилася боротьба в естафетному заліку: італійки на даний момент лідирують, Україна – друга в 11-ти очках позаду, далі на невеликому віддаленні команди Німеччини, Франції та Чехії. Наступна естафетна гонка пройде вже на заокеанських етапах – в Преск-Айл.

Погіршилися позиції нашої збірної і в Кубку націй: Україна відкотилася відразу на п’яте місце, правда відставання від йдуть третіми італійок складає всього чотири очки. А лідирує як і раніше збірна Німеччини, випереджальна команду Чехії на 232 бали.

1. Франція Франція (0 + 8) 1: 07.53: 5