ПPO PEЄCТPAЦIЮ КAНДИДAТIВ В ДEПУТAТИ КPACНOПIЛЬCЬКOЇ PAЙOННOЇ PAДИ

12134599.jpg
 

Відповідно до частини 1 статті 41 Закону України «Про місцеві вибори» зареєструвати кандидатами в депутати Краснопільської районної ради:

від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ОЛЕГА ЛЯШКА В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ таких осіб:

Криванич Михайло Степанович – перший кандидат.
Дяговець Микола Петрович – 12 округ.
Ільченко Олександр Григорович – 8 округ.
Комарницький Михайло Євгенович – 1 округ.
Федорченко Віктор Миколайович – 27 округ.

Від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» таких осіб:

Перерва Іван Миколайович – перший кандидат.
Білокуров Олександр Євгенович – 17 округ.
Близнюк Ігор В’ячеславович – 21 округ.
Грачов Сергій Геннадійович – 12 округ.
Грушко Петро Дмитрович – 7 округ.
Дмитренко Олена Геннадіївна – 28 округ.
Дяговець Володимир Володимирович – 11 округ.
Забара Сергій Анатолійович – 32 округ.
Корх Михайло Вікторович – 33 округ.
Кривоусов Сергій Анатолійович – 6 округ.
Лазневий Віктор Михайлович – 26 округ.
Мажара Олександр Михайлович – 10 округ.
Маслюк Григорій Миколайович – 9 округ.
Мироненко Ірина Сергіївна – 8 округ.
Моцний Олександр Віталійович – 2 округ.
Овчар Алла Андріївна – 27 округ.
Расторгуєв Віталій Геннадійович – 13 округ.
Сухіх Ірина Олексіївна – 4 округ.
Ткаченко Тамара Віталіївна – 34 округ.
Хільгора Микола Васильович – 5 округ.
Хільгора Володимир Миколайович – 1 округ.
Черевко Євген Валерійович – 30 округ.
Чернієвський Юрій Всеволодович – 3 округ.

Від Краснопільської районної організації Партії «Відродження» таких осіб:

Капинус Любов Дмитрівна – перший кандидат.
Базалій Олександр Володимирович – 4 округ.
Городовой Олександр Вікторович – 21 округ.
Дегтяренко Ольга Михайлівна – 13 округ.
Жаботинська Інна Олександрівна – 8 округ.
Завгородня Любов Михайлівна – 3 округ.
Заїка Валентина Дмитрівна – 29 округ.
Зеленський Іван Олександрович – 31 округ.
Іваненко Людмила Іванівна – 12 округ.
Кіяшко Віктор Миколайович – 27 округ.
Козир Віталій Олександрович – 7 округ.
Краглик Оксана Сергіївна – 11 округ.
Лазоренко Сергій Михайлович – 15 округ.
Лахмотов Роман Володимирович – 10 округ.
Лісіцин Володимир Миколайович – 22 округ.
Лебеденко Андрій Володимирович – 2 округ.
Литвиненко Костянтин Вікторович – 32 округ.
Мартиненко Ігор Миколайович – 16 округ.
Маслюк Андрій Іванович – 9 округ.
Найдовська Наталія Анатоліївна – 24 округ.
Наконечна Сніжана Петрівна – 28 округ.
Осипенко Олег Віталійович – 26 округ.
Подлівахіна Віра Михайлівна – 25 округ.
Попов Микола Васильович – 30 округ.
Санжар Анатолій Олексійович – 23 округ.
Степаненко Любов Павлівна – 14 округ.
Супрун Маргарита Юріївна – 17 округ.
Тисячник Тетяна Володимирівна – 6 округ.
Чоботок Галина Іванівна – 34 округ.
Шалашенко Віктор Іванович – 18 округ.
Шамрай Олена Вікторівна – 19 округ.
Шепотько Валентина Миколаївна – 20 округ.
Шкиря Любов Петрівна – 1 округ.
Харитоненко Наталія Іванівна – 5 округ.
Янкова Валентина Іванівна – 33 округ.

Від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» таких осіб:

Савоненко Віталій Олексійович – перший кандидат.
Акименко Галина Федорівна – 9 округ.
Бабич Катерина Володимирівна – 27 округ.
Бондар Олександра Григорівна – 24 округ.
Вангородська Галина Вікторівна – 4 округ.
Гавенко Іван Васильович – 21 округ.
Годуненко Володимир Павлович – 26 округ.
Грива Сергій Миколайович – 2 округ.
Дейниченко Віталій Олександрович – 32 округ.
Довгопол Наталія Володимирівна – 33 округ.
Івахненко Євген Петрович – 3 округ.
Климашівський Андрій Федорович – 22 округ.
Козловський Ігор Миколайович – 16 округ.
Кононенко Сергій Вікторович – 15 округ.
Лавріненко Василь Анатолійович – 6 округ.
Малюк Сергій Анатолійович – 28 округ.
Маринич Людмила Станіславівна – 18 округ.
Матвієнко Іван Олександрович – 29 округ.
Мороз Віктор Васильович – 10 округ.
Мостова Аліна Юріївна – 34 округ.
Муквич Віра Іванівна – 30 округ.
Пономарьов Олексій Миколайович – 14 округ.
Поштаренко Віталій Володимирович – 1 округ.
Рагулін Микола Федорович – 20 округ.
Русінов Сергій Миколайович – 25 округ.
Сіробаба Вячеслав Миколайович – 8 округ.
Соляник Надія Володимирівна – 13 округ.
Сумець Юрій Іванович – 12 округ.
Супрун Микола Миколайович – 7 округ.
Тимошенко Вячеслав Володимирович – 31 округ.
Штанько Володимир Миколайович – 17 округ.
Юшко Наталія Вікторівна – 11 округ.
Яремчук Юрій Анатолійович – 5 округ.

Від Краснопільської районної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» таких осіб:

Приходько Микола Васильович – перший кандидат.
Алексенко Михайло Дмитрович – 22 округ.
Анцибор Геннадій Миколайович – 30 округ.
Басов Віктор Миколайович – 4 округ.
Бондарєва Світлана Вячеславівна – 12 округ.
Бречка Віта Олексіївна – 25 округ.
Власенко Алла Анатоліївна – 21 округ.
Дем’яненко Олександр Миколайович – 6 округ.
Демченко Олександр Федорович – 2 округ.
Жданько Василь Дмитрович – 18 округ.
Завражна Тетяна Анатоліївна – 34 округ.
Заїка Надія Василівна – 8 округ.
Комарницький Андрій Євгенович – 1 округ.
Кононенко Любов Петрівна – 33 округ.
Краснощоков Микола Михайлович – 29 округ.
Лисенко Наталія Василівна – 17 округ.
Лихацький Андрій Володимирович – 26 округ.
Ляшко Юрій Олександрович – 7 округ.
Маслюк Людмила Федорівна – 31 округ.
Матющенко Валентина Анатоліївна – 9 округ.
Музикант Анатолій Миколайович – 27 округ.
Наріжний Володимир Миколайович – 10 округ.
Новік Ольга Павлівна – 16 округ.
Пушкар Ніна Петрівна – 28 округ.
Радівілов Юрій Іванович – 14 округ.
Рижков Володимир Миколайович – 15 округ.
Руда Володимир Іванович – 11 округ.
Рудоман Надія Олексіївна – 5 округ.
Сєрік Олександр Іванович – 13 округ.
Слюсаренко Сергій Тимофійович – 32 округ.
Столяренко Олександр Сергійович – 19 округ.
Твердоус Ігор Семенович – 20 округ.
Урдюк Раїса Петрівна – 24 округ.
Шпак Василь Пантелійович – 3 округ.
Шуруй Олександр Іванович – 23 округ.

Від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок» у Краснопільському районі таких осіб:

Пахомов Іван Васильович – перший кандидат.
Алферов Олександр Григорович – 13 округ.
Бирченко Людмила Василівна – 1 округ.
Голоперов Володимир Васильович – 25 округ.
Гуділін Віктор Сергійович – 17 округ.
Дегтярьов Роман Костянтинович – 32 округ.
Дідоренко Оксана Іванівна – 9 округ.
Завалій Микола Федорович – 27 округ.
Зуєва Світлана Матвіївна – 30 округ.
Карпов Сергій Олегович – 23 округ.
Кобзар Олександр Олександрович – 11 округ.
Колодка Віталій Іванович – 14 округ.
Кононенко Наталія Миколаївна – 3 округ.
Корбут Валентин Леонідович – 26 округ.
Кравченко Микола Вікторович – 16 округ.
Крюкова Алла Вікторівна – 10 округ.
Литовченко Галина Олександрівна – 5 округ.
Лопандя Наталія Володимирівна – 4 округ.
Масалітін Олександр Миколайович – 8 округ.
Мірошниченко Олексій Олександрович – 15 округ.
Миронов Сергій Федорович – 31 округ.
Остапенко Ольга Петрівна – 22 округ.
Парталова Зоя Іванівна – 2 округ
Парфенович Надія Іванівна – 21 округ.
Пахомова Людмила Миколаївна – 18 округ.
Прилепа Анатолій Олександрович – 33 округ.
Пушкалова Валентина Володимирівна – 12 округ.
Рагулін Олексій Миколайович – 20 округ.
Сухоруков Микола Вікторович – 28 округ.
Ушкалова Людмила Вікторівна – 24 округ.
Федоренко Владислав Васильович – 34 округ.
Федоренко Ірина Миколаївна – 6 округ.

Від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ АГРАРНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ таких осіб:

Дзюбан Андрій Олексійович – перший кандидат.
Власенко Василь Михайлович – 22 округ.
Воропай Любов Дмитрівна – 2 округ.
Гергела Ніна Леонідівна – 10 округ.
Дерев’янченко Олександра Вікторівна – 11 округ.
Жданько Олександр Дмитрович – 3 округ.
Зеленський Юрій Павлович – 33 округ.
Змисля Василь Іванович – 24 округ.
Капинус Сергій Володимирович – 34 округ.
Крамаренко Микола Григорович – 1 округ.
Лазарєв Олександр Володимирович – 30 округ.
Лихацький Сергій Анатолійович – 26 округ.
Лопандя Руслан Миколайович – 12 округ.
Мандрика Валентина Дмитрівна – 8 округ.
Масалітина Валентина Михайлівна – 4 округ.
Мишинська Раїса Іванівна – 21 округ.
П’ятикоп Людмила Миколаївна – 23 округ.
Піхтерьов Сергій Юрійович – 16 округ.
Рябуха Микола Іванович – 7 округ.
Середа Сергій Миколайович – 18 округ.
Скоропад Віктор Олексійович – 25 округ.
Скриптун Володимир Олександрович – 17 округ.
Стома Іван Володимирович – 31 округ.
Таран Наталія Петрівна – 29 округ.

Від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА» таких осіб:

Вірченко Антон Анатолійович – перший кандидат.
Бершадський Віктор Петрович – 1 округ.
Дідоренко Сергій Іванович – 2 округ.
Іваненко Владислав Миколайович – 3 округ.
Корх Микола Володимирович – 4 округ.

Від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВОЛЯ НАРОДУ» таких осіб:

Корнієнко Валентина Стефанівна – перший кандидат.
Балак Володимир Миколайович – 11 округ.
Галенська Любов Валеріївна – 31 округ.
Гнилокозов Іван Іванович – 29 округ.
Гнилокозова Людмила Федорівна – 30 округ.
Головашова Тетяна Іванівна – 26 округ.
Горова Олександра Михайлівна – 28 округ.
Гургура Ігор Леонідович – 8 округ.
Гуркіна Тетяна Василівна – 17 округ.
Данильчик Ігор Вікторович – 10 округ.
Дерев’янченко Леонід Іванович – 24 округ.
Дувалко Лариса Григорівна – 6 округ.
Загорулько Володимир Григорович – 12 округ.
Калюжний Леонід Іванович – 25 округ.
Косолапенко Анатолій Петрович – 33 округ.
Кравченко Тетяна Іванівна – 27 округ.
Кривошей Наталія Василівна – 18 округ.
Куркін Юрій Михайлович – 1 округ.
Лесь Світлана Михайлівна – 34 округ.
Лисенко Любов Сергіївна – 20 округ.
Марченко Наталія Григорівна – 19 округ.
Маслов Віктор Васильович – 21 округ
Міщенко Артем Валерійович – 32 округ
Моголенець Світлана Миколаївна – 4 округ
Нікончук Наталія Сергіївна – 2 округ
Новіков Сергій Григорович – 7 округ
Патіота Віктор Володимирович – 16 округ
Побідинський Віктор Сергійович – 13 округ.
Сидоренко Анна Олександрівна – 14 округ.
Скибіна Людмила Михайлівна – 23 округ.
Хільгора Ольга Анатоліївна – 5 округ.
Шкиря Лідія Михайлівна – 9 округ.

Від КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ПАРТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ» таких осіб:

Хрупа Людмила Дмитрівна – перший кандидат.
Гула Інна Вікторівна – 4 округ.
Дерев’янченко Віталій Леонідович – 1 округ.
Діденко Михайло Сергійович – 9 округ.
Кузін Олександр Вікторович – 2 округ.
Майборода Юрій Анатолійович – 8 округ.
Чепусенко Олексій Миколайович – 6 округ.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: