Пpo пpoвeдeння пoлювaння нa пepнaтy дичинy тa xyтpoвoгo звipa нa тepитopiї Кpacнoпiльcькoї paйopгaнiзaцiї УТМP

Витяг з наказу “Про проведення полювання на пернату дичину та хутрового звіра на території Краснопільської райорганізації УТМР в мисливський сезон 2016/2017 рр. Відповідно до Закону України “Про мисливське господарство та полювання” Н А К А З У Ю : Установити такі строки полювання на території мисливських угідь Краснопілської райорганізації УТМР.

1.1. На качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів, черні червонодзьобої, нерозня, креха середнього, камерянки, казарок білощокої та червоноволої), лиску, куликів (крім кулика-сороки, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвоста, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйка морського, малого, великодзьобого, галстучника, пісочників, плавунців, баранця великого), на гусок : сіру, білолобу велику, гуменника, (крім гуски малої (білолобої малої) з 18-ї години 06 серпня по 30 жовтня 2016 р. Включно.

1.2. На перепілку, голубів (крім голуба синяка)– з 18-ї години 06 серпня по 30 жовтня 2016 р. Включно.

1.3. На зайця-русака, куницю кам’яну, лисицю, єнотовидного собаку, вовка у відкритих для полювання польових угіддях та у спеціально відведених державними підприємствами лісового господарства, лісових угіддях, з гончими мисливським собаками – з 05 листопада 2016р. по 31 грудня 2016 р. включно.

1.4. На зайця-русака, куницю кам’яну, лисицю, єнотовидного собаку, вовка з 1 січня 2017 року по 29 січня 2017 року включно, за окремими відстрільними картками при умові сплати членських внесків І-го етапу за 2017 рік.

2. Установити, що:

2.1. Днями полювання є:
– на пернатих – субота, неділя, середа, а для мисливців – власників собак лягавих порід і спанієлів індивідуально або групою мисливців (не більше 3-х чоловік) та за наявності паспорта на собаку мисливської породи – додатковий день четвер, за винятком полювання на гусей;
– на хутрових – субота та неділя;
– на лисицю, куницю кам’яну, вовка та єнотовидного собаку в лютому місяці 2017 року днями полювання є – субота та неділя за разовими відстрільними картками на хутрового звіра.

2.2. Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день не повинна перевищувати: гусей – 3, качок – 5, лисок – 6, перепілок – 15, голубів – 10, куликів – 10, норців великих – 2.
Норми добування зайця-русака 1 гол. за день полювання, куниці кам’яної 1 гол. за день полювання.
Норми відстрілу єнотовидного собаки, лисиці, вовка – не лімітовано.
Голова Краснопільської районної організації УТМР О.М.Дем’яненко

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: