ПPOФIЛAКТИКA OТPУЄНЬ ГPИБAМИ

Гриби – це обширна група організмів, що налічує близько 100 тис. видів. З більше 200 видів капелюшних грибів їстівними вважають 20 видів.

Гриби поділяються на такі групи:
– їстівні – їх налічують до 500 видів, використовується для споживання 80-100 видів;
– умовно їстівні – мають поганий гіркий смак;
– неїстівні – мають неприємний запах, поганий смак;
– отруйні – мають токсичні речовини. Таких грибів близько 80 видів.

Люди з давнього часу використовують гриби як продукт живлення. Їх споживають солоними, смаженими, вареними, з грибів готують салати і соуси. Високоживильні плодові тіла і капелюшки грибів містять вітаміни, білки та інші корисні речовини.

З усіх харчовіх отруєнь найнебезпечнішим є отруєння грибами. Багато грибів мають своїх отруйних «двійників».Смер¬тельно отруйний гриб — бліда поганка — широко відомий, як тонкий білий гриб з характерною «спідничкою» на ніжці біля шляпки. Але це не найпоширеніший її різновид. Дуже легко сплутати молоду бліду поганку і молоду печерицю. Є різнови¬ди, що вміло маскуються під сироїжку.

Небезпечним є те, що отруєння блідою поганкою має свій прихований період. Тільки через 6—8 год починаються блювання, сильний біль у животі, пронос, виділяється холодний піт. Далі спостерігаються уповільнення пульсу, судоми, послаблення серцевої діяль¬ності. Через деякий час стан потерпілого поліпшується, але не надовго. Напади повторюються впродовж кількох днів і через 5—10 діб настає смерть.

Вживання отруйних грибів в кращому разі може викликати сильне отруєння, а в гіршому – смерть.Отруйні речовини, які містяться всередині гриба, не руйну¬ються під час термічної обробки, засолення чи висушування.

Якщо є підозра на отруєння, слід негайно промити шлунок блідо-рожевим розчином перманганату калію, що сприяє швидкому окисненню отрут. Категорично забороняється вжи¬вати молоко, оскільки воно прискорює всмоктування токсич¬них речовин крізь стінки кишковика в кров. Для адсорбції ток¬синів застосовують активоване вугілля. Хворого необхідно терміново госпіталізувати у лікарню..

Правила збирання грибів

1. Збирайте в лісі ліше ті гриби, про які ви знаєте напевне, що вони їстівні.
2. Ніколи не беріть і не їжте грибів, що мають біля основи ніжки подібне на бульбу потовщення, піхву (як у червоного мухомора), не куштуйте їх.
3 Ніколи не збирайте і не їжте грибів перезрілих, зморщених, червивих, зіпсованих.
4. Не їжте сирих грибів.
5. Якщо ж зустрінете в лісі блідну поганку, краще знищіть її.
6. Не збирайте ніяких грибів близько від залізничних і автомобільних шляхів, ,
7 Не купуйте на базарах грибів без ветеринарно-санітарного контролю .
8 Не робіть домашню заготівлю грибів у герметичній упаковці, щоб уникнути захворювання на ботулізм.. Будь-яку заготівлю грибів на зберігання робіть тільки у відкритому посуді під марлею або папером.
9 Обов’язково перевіряйте гриби на радіоактивність.
10. Сушіть тільки певні види грибів, такі як білий гриб, підосичник, підберезник, маслюк, моховик, зморшок .
Держпродспоживслужба

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

http://krasnews.at.ua/news/profilaktika_otruen_gribami/2017-07-18-8078

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: