Пpoкypaтypa iнфopмyє: aктивiзoвaнo дiяльнicть щoдo пpoтидiї кopyпцiйним пpaвoпopyшeнням

Охтирською місцевою прокуратурою упродовж 2016 року активізовано діяльність щодо протидії корупційним правопорушенням. Зокрема місцевою прокуратурою за поточний рік складено 11 протоколів про вчинення корупційних адміністративних правопорушень. За результатами їх розгляду 10 осіб визнано винними у вчиненні адміністративних корупційних правопорушень та на них накладені стягнення у виді штрафу.

Встановлено, що найпоширенішими адміністративними корупційними правопорушеннями являються правопорушення, передбачені ч.1 ст. 1727 КУпАП (неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів) та ч.2 ст. 172 7 КУпАП (вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів).

Як приклад, один із депутатів сільської ради Охтирського району не повідомив про наявний в нього конфлікт інтересів при наданні йому матеріальної допомоги сільською радою та в подальшому проголосував за вказане рішення.

Крім того, місцевою прокуратурою упродовж поточного року до суду спрямовано обвинувальні акти у 4 кримінальних провадженнях, розпочатих за фактами привласнення коштів державного бюджету головами дільничних виборчих комісії з виборів народних депутатів України шляхом внесення недостовірних відомостей до постанов ДВК стосовно преміювання одноразовою грошовою винагородою, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального Кодексу України.

За результатами судового розгляду винних осіб притягнуто до кримінальної відповідальності. Робота на вказаному напрямі триває.
Інформацію надав заступник керівника Охтирської місцевої прокуратури
юрист 1 класу В.В. Шилов.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: