Пpoвeдeнo кoopдинaцiйнy нapaдy зa yчacтю пpaвooxopoнниx opгaнiв, cyдy тa пpoкypaтypи Кpacнoпiльcькoгo paйoнy

22251165.jpg

Голова районної ради Віталій Савоненко провів робочу нараду з керівниками правоохоронних органів району, прокуратури, суду, депутатами районної ради, представниками районної державної адміністрації, селищної ради та громадськості. Під час зустрічі розглянули питання захисту життя, здоров’я, честі і гідності особи, її майна від злочинних посягань у контексті реалізації комплексної районної програми “Правопорядок на 2016-2020 роки”, затвердженої рішенням районної ради сьомого скликання від 25.05.2016.

Віталій Олексійович акцентував увагу на роботу із зверненнями громадян щодо неправомірної поведінки безпритульних осіб стосовно жителів селища. Особлива увага зверталася і на роботу із неповнолітніми правопорушниками.

При обговоренні зазначених питань учасниками наради були внесені відповідні пропозиції: 1) проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо співпраці з поліцією, дільничними інспекторами шляхом здійснення публікацій в місцевих друкованих засобах масової інформації та на офіційних сторінках органів місцевої влади; 2) залучення загонів територіальної оборони до охорони громадського порядку.

По завершенні заходу голова районної ради окреслив спільні завдання для правоохоронних органів разом з органами прокуратури, суду, виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо забезпечення законності та правопорядку на території Краснопільського району.

“Жителі мають відчувати себе спокійними, захищеними та мати довіру до органів державної влади. Я переконаний, що ефективність цієї роботи значною мірою залежить і покращиться як від організації плідної співпраці між усіма правоохоронними органами, так і від їх координаційної роботи та взаємодії з органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування. А також, особливу роль слід відвести самим громадянам, які повинні систематично повідомляти Краснопільське відділення поліції про будь-які випадки порушення громадського порядку, щодо неправомірних посягань на їх майно, зокрема, зателефонувавши на номер 102”, – наголосив Віталій Савоненко.
Інф. районної ради

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: