Пpoжитi poки, пpaця з людьми, cлyжiння людям як кpeдo, як пoкликaння.

13677775.jpg
 

Малюк Сергій Анатолійович, 1979 року народження. Свою трудову діяльність розпочав у 1996 році в АТ СМНВО ім. Фрунзе в котельно-зварювальному цеху учнем токаря, з 2003 року працював лісником та майстром лісозаготовок в Верхньо-Сироватському лісництві. З 2010 року обіймав посаду провідного інженера лісового господарства та начальника відділу лісового господарства в ОКАП «Сумиоблагроліс». А в 2013 році переведений директором в ДП «Краснопільський агролісгосп», де і працює донині. Це невелике в масштабах області та стабільне підприємство, де працює 42 чоловіки. Агролісгосп забезпечує людей роботою, достойною зарплатою, сплачує податки до бюджетів та державних цільових фондів.

Ми досить часто обурюємося бездіяльністю влади, не задумуючись, що зробили самі, для вирішення того чи іншого проблемного питання.

Я вважаю, що доки людина не стане на шлях внутрішніх змін, очищення, духовної та моральної зрілості, вся її зовнішня активність не приноситиме потрібного результату.

Найбільше багатство людини – чиста совість, повага до оточуючих, гарна родина, добрі вчинки. Щодень прагну і йду до цього.

Сумлінно виконую свої обов’язки дома і на роботі. Докладаю зусиль для подолання розбрату, злоби і ненависті між людьми.

Будую прозоро і чесно взаємини з людьми, бо знаю, що суспільству потрібен чесний діалог. Я демократ. Звітуватиму перед громадою.

Я сповнений енергії, сил та бажання працювати. Впевнений, що зможу принести користь мешканцям району.

Батьки вчили мене, що до людей потрібно відноситись, так як ти хотів би, щоб відносились до тебе. Цієї золотої заповіді я дотримуюсь впродовж свого життя. Я вважаю, що потрібно поважати старших, допомагати друзям, піклуватися про підростаюче покоління. Знаю, що тільки маючи велике бажання можна досягнути мети. А мета у мене одна: зробити наш край ошатним, благоустроєним, щоб людям подобалось тут жити та виховувати своїх дітей, щоб молодь хотіла повернутися в свій район після навчання, і всі ми разом працювали на благо Краснопільщини.

ПІДТРИМАЙ!
s47042069.jpg

Кандидат в депутати Краснопільської районної ради
від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
Сергій Анатолійович Малюк

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: