Працівники Краснопільського відділення поліції проводять комплекс заходів щодо попередження несанкціонованих вирубок хвойних дерев


Працівники Краснопільського відділення поліції проводять комплекс заходів щодо попередження несанкціонованих вирубок хвойних дерев та збереження лісових насаджень, нагадують про несення адміністративної та кримінальної відповідальності за незаконну порубку.

Відповідно до встановлених норм, всі хвойні дерева, призначені на новорічну реалізацію, повинні бути оснащенні відповідними чипами, на яких зазначається інформація про походження кожної рослини.

З метою збереження насаджень хвойних порід дерев від вирубки браконьєрами та недопущення їх подальшого незаконного продажу, напередодні новорічних свят співробітники поліції спільно з працівниками лісового господарства проводять спільні рейди.

Під час таких заходів здійснюється перевірка місць продажу новорічних красунь, де звертається особлива увага на наявність відповідного маркування та деревцях та дозвільних документів на право їх реалізації. Також, аби не допустити незаконної порубки ялинок і сосен, інспекторами з охорони та захисту лісу постійно проводяться обстеження районних лісництв – коментує начальник Краснопільського відділення поліції Андрій Семенченко.

Нагадаємо, що законодавством України передбачена відповідальність за незаконну порубку лісу, починаючи від адміністративної, у вигляді штрафів та конфіскації незаконно добутого, і закінчуючи кримінальною.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: