Прокуратура Краснопільського відділу Охтирської місцевої прокуратури інформує

За підтриманням державного обвинувачення Краснопільського відділу Охтирської місцевої прокуратури, вироком Краснопільського районного суду від 15 листопада 2016 року засуджено громадянина З. за ч.2 ст.185 КК України та за ч.3 ст.185 КК України – до 4 років позбавлення волі.

Так, громадянин З. – місцевий житель одного із сіл Краснопільського району засуджений за те, що протягом тривалого періоду часу, а саме за період із лютого по серпень 2016 року він скоїв десять крадіжок особистого майна потерпілих на загальну суму 13259 грн.

Все викрадене майно, а саме: особисті речі потерпілих, грошові кошти, велосипеди, мобільні телефони, ноутбуки та ін., громадянин З. зберігав у місці своєї схованки, яку він особисто створив. Ще під час проведення досудового розслідування вказану схованку було виявлено та незаконно здобуте ним майно вилучено працівниками поліції та повернуто власникам.

Враховуючи, що по закінченню досудового розслідування, стороною обвинувачення були відкриті всі матеріали із представленням доказів по кримінальному провадженню, у судовому засіданні громадянин З. повністю визнав свою вину.
О.Лисаченко,
прокурор Краснопільського відділу
Охтирської місцевої прокуратури
радник юстиції

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
http://krasnews.at.ua/news/nakrav_na_4_roki_uv_jaznennja/2016-11-22-7058
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: