Пристрасті вирували, голи забивали.Краснопільські дівчата взяли участь у Різдвяному турнірі з футзалу

Різдвяний турнір серед дівчат проходить вже п’ятий рік поспіль і вдруге – за підтримки Аграрної партії і голови її обласної організації Сергія Карпенка. До Сум на свято жіночого футзалу завітали шість футбольних команд із Сум («Барса-1», «Барса-2», ДЮСШ м. Суми) та Сумщини (КЗ ДЮСШ Сумського району, «Явір» – смт Краснопілля), Луганщини («Кобра» – смт Білокуракине) та Харківщини («Фортуна – смт Шевченкове»).

Відкрили турнір команда краснопільської ДЮСШ та «Кобра» з Луганщини. Матч у підсумку завершився з рахунком 6:2 на користь «Кобри».

У другому матчі першого ігрового дня команда спортшколи Сумської районної ради з рахунком 2:14 поступилась команді футбольного центру «Барса».

Закрили перший ігровий день друга команда «Барси» та «Фортуна» з Харківщини. Результат 2:0 на користь сумської команди.

День другий.

«Кобра» 2:2 «Барса»-2

«Барса»-1 2:2 «ДЮСШ» Краснопілля

«Фортуна» 7:1 «КЗ ДЮСШ СРР»

«Кобра» 3:5 «Барса»-1

«КЗ ДЮСШ СРР» 0:6 «Барса»-2

«ДЮСШ» Краснопілля 1:5 «Фортуна»

Ігри фінального дня видалися запеклими та видовищними. Втративши шанси позмагатись за більш високі місця, долю п’ятого місця вирішували в очному поєдинку дівчата з Краснопілля та Сумського району. Перемігши з рахунком 2:0, п’ятим став «Явір.»

А переможцями Різвяного турніру стала команда ФЦ «Барса»-2 (Суми), ІІ місце посіла «Кобра» (Луганська обл.), бронза дісталась «Фортуні» (Харківська обл.).

За традицією організатори визначили кращих гравців турніру. У складі «Явора» кращою визнано Ірину Петрову, а приз глядацьких симпатій отримала краснопільчанка Анастасія Єскіна .

До речі кращим захисником турніру визнано ще одну вихованку Краснопільської ДЮСШ Олександру Білан, яка нині захищає кольори Сумської «Барси», а команда «Барса»-2 не без допомоги краснопільчанки здобула перемогу в цьогорічному Різдвяному турнірі.

Джерело: Краснопілля 04_kray_logo
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: