Руйнування доріг під колесами перевантаженого великогабаритного транспорту потрібно зупинити!

Передчасне руйнування доріг під колесами перевантаженого великогабаритного транспорту потрібно зупинити. Таке рішення підтримала Верховна Рада, проголосувавши в цілому за проект Закону №1047 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю.

Погані дороги – це біль українських автомобілістів. Більшість шляхопроводів будувалися ще в шістдесятих роках минулого століття. Як наслідок – покриття зношене, розбите й не відповідає сучасним транспортним викликам і вимогам.

Усі чекають, коли українські дороги стануть, як німецькі автобани. І забувають, що містами щодня курсує перевантажений габаритний транспорт, який нещадно руйнує асфальт – як старий, так і новий – вдвічі скорочуючи термін експлуатації доріг.

Ухвалений законопроект дозволить запровадити автоматичний ваговий контроль, що унеможливить осідання готівки в кишенях недобросовісних чиновників. Крім того, документ передбачає встановлення суттєвих штрафів за недотримання вагових норм перевезення. Зібрані адміністративні стягнення будуть надходити до Державного дорожнього фонду, з якого фінансується реконструкція доріг в Україні.

Ми переконані, ремонт шляхопроводів повинен відбуватися коштом тих, хто руйнує їх надмірним вантажем, а не за гроші платників податків!

Джерело: https://www.facebook.com/gromportal/posts/1151609535028340

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: