Щoб бyти cильними, cпpитними, нaпoлeгливими

59121424.jpg

Нещодавно на території Cумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), яка вчить молоде покоління бути сильними, спритними, наполегливими.

У змаганнях взяли участь 19 команд загальноосвітніх навчальних закладів Сумської області (до 200 учасників). Кожна школа була представлена роєм, до якого входять 6 хлопчиків та 2 дівчинки. Краснопільський район представляв рій “Самотой” від Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом вчителя фізичної культури Придатка М.Г. та заступника директора з ВР Дєдової Н.В. До складу рою входили: Богуславський Сергій, Лисенко Олександр, Левак Анатолій, Лопандя Владислав, Гончаров Роман, Комісар Анна та Сахненко Вікторія. Ройовим був випускник школи Голуб Олександр.

57322222.jpg

Урочисте відкриття обласного етапу відбулось шикуванням та звітом роїв про готовність до початку гри з підняттям Державного прапору під Гімн України.

55224739.jpg

Насичена і різноманітна програма трьох днів включала конкурси та змагання туристсько-краєзнавчого, військово-патріотичного, інтелектуального спрямування. Юні джури змагалися в декількох конкурсах: “Впоряд” – стройова підготовка; “Звитяжні” – змагання “Лава на лаву”; стрільба з пневматичної зброї; медичний конкурс “Рятівник”; змагання “Смуга перешкод”; інтелектуальний конкурс “Відун”; творчий конкурс “Ватра”.

17359047.jpg

Інтелектуальний конкурс “Відун” проходив у вигляді інтелектуальної вікторини, де учасники демонстрували знання із загальної історії України XV-XXI ст., історії рідного краю, Збройних Сил України.Приємно відзначити, що в цьому конкурсі наші юні джури посіли ІІ призове місце, за що були відзначені грамотою від організаторів.

68977033.jpg

На етапі “Стрільба з пневматичної зброї” результативну підготовку показав і наш рій “Самотой”, де юні джури посіли 4 місце.

Конкурс “Ватра” – творчо-мистецьке представлення рою, в якому рої джур у національному козацькому одязі презентували театралізовані мініатюри, управи козацького бойового мистецтва, власні досягнення з життя, також співали та танцювали.

Під час конкурсу “Козацька смуга перешкод” добре попрацювала головна суддівська колегія. Чітка організація, вдало розміщені етапи змагань. Етапи забезпечені пов-ністю інвентарем та туристичним спорядженням. Суддівство проходило відкрито та об`єктивно. Всі учасники команд на період проведення змагань забезпе-чувались страхувальними системами та захисними касками.

На етапі “Впоряд” – стройова підготовка.

Переможцями у комплек-сному заліку ми не стали, на жаль, але 6 місце із 19 – це теж перемога! Щиро дякуємо всім учасникам, наставникам, а також відділу освіти Краснопільської РДА за допомогу у проведенні даного конкурсу!
О. КІЙЧЕНКО,
педагог-організатор Самотоївської ЗОШ-ІІІІ ст.

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: