«Слобожанський оберіг»

Все,що росте на українському городі,

З любов’ю щедро ми до столу подаєм.

Та над усе в житті ми дякуєм природі,

Коли смакуєм щойно звареним борщем.

Він по обіді кличе кожного до хати,

І по тарільці розливається душа.

Нас і за вуха від борщу не відірвати,

Коли він ллється, наче пісня із ковша…

 

З метою популяризації національного кулінарного мистецтва, відродження та поширення давніх традицій української кухні, як культурної спадщини; створення умов для духовної єдності поколінь; формування в дітей та учнівської молоді національної самосвідомості серед учнів закладів загальної середньої освіти Краснопільського району проведено відбірковий етап обласного конкурсу фотоматеріалів з дослідження регіональних особливостей приготування та подачі українського борщу «Слобожанський оберіг».

На відбірковий етап надійшли роботи із Мезенівського НВК, Ряснянського НВК, Грабовського НВК, Славгородської ЗОШ І-ІІІ ст., Покровської ЗОШ І-ІІст.

Фотоматеріали, які надіслані на конкурс, відображали особливості приготування та подачі українського борщу. До фотороботи кожен учасник додав інформацію про особливості приготування борщу в своєму населеному пункті .

За підсумками журі І місце в відбірковому етапі обласного конкурсу фотоматеріалів з дослідження регіональних особливостей приготування та подачі українського борщу «Слобожанський оберіг» посіли:

Мамалига Вікторія, учениця Славгородської ЗОШ І-ІІІст., керівник Подоляка Л.Є., Маринич Софія, учениця Ряснянського НВК, керівник Маринич Н.І.

ІІ місце в цьому конкурсі члени журі присудили колективу учнів 8 класу Грабовського НВК, керівник Щербак О.О.та Олексенко Тетяні, учениці Покровської ЗОШ І-ІІст., керівник Багно О.С.

ІІІ місце отримав учнівський колектив Мезенівського НВК, керівник Кашина Н.Д.

На обласному етапі конкурсу район будуть представляти роботи Мамалиги В. та Маринич С.
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: