ТOВ "Pяcнянcькe": пo шляxy iнтeнcивнoгo poзвиткy

По завершенню сільськогосподарського року прийнято підсумовувати зроблене, аналізувати прорахунки, визначати плани, завдання і нові рубежі на перспективу. З піднесеним настроєм і вагомими здобутками у праці зустрічають своє професійне свято – День працівників сільського господарства трудівники ТОВ “Ряснянське”. У рейтингу сільгосппідприємств Краснопільщини ряснянці знову серед лідерів.

Генеральний директор ТОВ “Ряснянське” Микола Штукін: успіх вирішують люди

61473678.jpg

“Кадри вирішують все” – цей вислів, підтверджений життям, не втрачає своєї актуальності і у нинішніх нових економічних умовах. Справді, головне у будь-якій справі, будь-якій галузі – люди. Вони вирішують долю успіху. У нашому господарстві підібралися високопрофесійні спеціалісти – справжні організатори і технологи виробництва у рослинницькій та тваринницькій галузях, досвідчені фахівці бухгалтерської, економічної служби, юристи, механізатори, водії, тваринники, працівники допоміжних виробництв. Згуртована команда однодумців, які забезпечують успішне виконання планів і завдань, інтенсивний розвиток і високу рентабельність сільгосппідприємства. ТОВ “Ряснянське” – це багатогалузеве сільгосппідприємство.

92607944.jpg

У 2015 році в обробітку воно має 4615 гектарів землі. Озима пшениця вирощувалась на 1484,73 га, урожайність склала 54,7 центнера з гектара. Отримано валовий збір основного хліба 8125,5 тонни. Соя на 543,1 га вродила по 26,1 центнера, валовий збір у заліковій вазі склав 1417,5 тонни. Соняшник вродив по 38,5 центнера на гектарі, отримано валовий збір у заліковій вазі 3657,8 тонни. Порадувала врожаєм і кукурудза: з кожного з 1274,73 га зібрано по 95 центнерів зерна, валовий збір його склав у заліковій вазі 12109,9 тонни. Запорукою отримання таких врожаїв є раціональне використання земельних ресурсів і відновлення родючості землі, дотримання технологій та культури землеробства.

Значна увага приділяється тваринництву. Ми нарощуємо виробництва свинини. Не зважаючи на кризову ситуацію, що склалася в Україні, маємо виробництво, здатне вижити, бути конкурентоспроможним. І все це завдяки комплексному підходу до організації виробництва, удосконаленню матеріальної бази, збільшенню продуктивності свиноматок, зміцненню кормової бази, підвищенню кваліфікації працівників підприємства.

Так, за дев’ять місяців 2015 року маємо такі показники на свинокомплексі сільгосппідприємства. Поголів’я свиней на свинокомплексі – 9335, опоросилося свиноматок – 1680, отримано приплоду – 17666 голів, за рік плануємо отримати більше 22 тис. поросят, на один опорос отримуємо по 10,5 голів поросят, валовий приріст склав 983 тони. За дев’ять місяців реалізовано на м’ясокомбінати та населенню 11849 голів свиней, загальною вагою 837 тонн. Завдяки наполегливій праці операторів маточнику, при відлученні в 28 днів досягнуто показник середньої ваги поросят – 7 кг на голову. Найкращі показники на групі маточнику отримує Пащенко Інна Анатоліївна, в якої на групі підсисних поросят досягнуто збереженість 93 % та середня вага відлучення 7,5 кг.

35482322.jpg

В господарстві працює дві молочно-товарні ферми, на яких утримується 560 голів ВРХ, в тому числі 300 голів дійного стада. В цьому році МТФ повністю забезпечені кормами. За 10 місяців надоєно 1543 тони молока, в тому числі на 1 корову отримано вже 5143 л молока, до кінця року плануємо отримати до 5900 кг молока на фуражну корову. Найкращими показниками по надоях в цьому році відзначилися Безпалько Валентина Дмитрівна, яка обслуговує 38 голів корів і за цей час надоїла 225 тонн молока, на кожну корову по 5700 л молока, та Кулакова Ганна Семенівна, обслуговує 28 корів, на кожну з яких надоїла 5800 л молока .

30766680.jpg

ТОВ “Ряснянське” за 2015 рік сплачено 4856,6 тисяч гривень податків. Вчасно і в повному розмірі виплачується заробітна плата працівникам господарства. Її виплачено за 10 місяців 12740,3 тисячі гривень. Повністю розрахувалось господарство по орендній платі за землю з орендодавцями. Орендної плати виплачено 5018,5 тис.грн. Майже повністю виконано соціально-економічні угоди, укладені із сільськими радами. На даний час сільгосппідприємство працює з прибутком. Напередодні професійного свята – Дня працівників сільського господарства хочу щиро і сердечно привітати всіх трудівників сільгосппідприємств, ветеранів, пенсіонерів, пайовиків, всіх жителів територіальної громади. Побажати міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди і добробуту, нехай теплом і любов’ю сповнюються ваші серця.

Хвала рукам, що пахнуть хлібом

З прадавніх часів професія хлібороба вважається найпочеснішою. Гордяться причетністю до неї механізатори ТОВ “Ряснянське”, у тракторній бригаді господарства підібрався дружній і професійний колектив. З року в рік старанно, з високою якістю трудяться на землі С.Г.Гонтар, П.М.Жуков, О.В.Міщенко, О.О. Колісник, О.О. Балак, В.І.Яковенко, О.В.Шинкаренко, а очолює цей дружний колектив досвідчений землероб, вмілий керівник середньої ланки В.І.Лихацький.

86722375.jpg

Він знає своїх підлеглих як власні п’ять пальців, до кожного може підібрати ключик. Поважають свого керівника механізатори за доброту, людяність, великий практичний досвід, принциповість, за мудрі поради і надійне плече.
– У механізаторів немає міжсезоння, – говорить Володимир Іванович, – вони цілий рік у клопотах: готують грунт, вносять добрива, засівають ниву, збирають вирощений врожай.

20434710.jpg

Пліч-о-пліч з нами трудяться і водії, які підвозять посівний матеріал, добрива, транспортують зерно нового врожаю. Тому ми працюємо як добрі партнери. Ми завжди радіємо за їх трудові успіхи, вони за наші. Заслуженою шаною і повагою користуються в господарстві водії Олександр Леонідович Яцина, Андрій Володимирович Лихацький, Микола Володимирович Узлов, Володимир Анатолійович Козинченко, Олексій Миколайович Завгородній, Володимир Іванович Головашов та інші.

Творці фінансового достатку

Імідж господарства, його благополуччя створюється не лише на полях і тваринницьких фермах. У цьому значна заслуга і бухгалтерської та економічної служби. Адже потрібно своєчасно перераховувати всі податки і обов’язкові платежі нарахувати заробітну плату і орендну плату, здійснити необхідні економічні розрахунки.

77831200.jpg

З усіма цими відповідальними завданнями успішно справляється колектив працівників бухгалтерії у складі О.М.Король, Ю.А.Головашової, О.Ю.Огнивенко, О.О. Лихацької, який очолює головний бухгалтер Г.І.Квітка. Тісно співпрацюють з ними економіст Ж.К.Лукашина та фахівець із земельних відносин С.К.Ляшенко. Вони вважають свою працю відповідальною і потрібною людям.

Ряснянська ковбаса – смачна і корисна

95875870.jpg

Своєрідним брендом ТОВ “Ряснянське” є ковбаса, яка виготовляється в ковбасному цеху господарства тільки з екологічно чистої продукції – м’яса і сала, вироблених на власному свинокомплексі. Робиться ця смакота Л.І.Кащенко, В.М.Савіщенко, В.М.Герман та О.О.Курочкою.

03146390.jpg

17067383.jpg

– Щомісяця ми виготовляємо до двох тонн напівкопчених і варених ковбас 4 видів, – розповідає завідуюча ковбасним цехом Лариса Іванівна Кащенко. – Наші ковбаси користуються великим попитом у людей. Реалізуємо їх у власному магазині. Проте, що ковбаси не залежуються на прилавку підтвердили і продавці магазину сільгосппідприємства Л.М.Тимофєєва та І.Д.Осипенко.

Надійний тил

Ці слова про їдальню господарства та її працівників. Сам її інтер’єр налаштовує на спокійну, домашню атмосферу. На столиках квіти, на стінах картини мальовничої місцевості. А головне – чудові, смачні і калорійні страви, приготовані кухарями М.Д.Гонтар, І.О.Калайдою та О.М.Гудименко.

– Зараз щодня обслуговуємо гарячим харчуванням майже 50 чоловік. Це – водії, механізатори, працівники свинокомплексу, а у сезон польових робіт більше 70 трудівників, – розповідають Інна Олексіївна Калайда та Марина Дмитрівна Гонтар. – Намагаємося готувати різноманітні калорійні обіди, адже людям потрібна енергія і настрій, бо напружено працюють. Трудівники вдячні кухарям за смачні обіди і гарне обслуговування.
ТОВ “Ряснянське” впевнено дивиться у майбутнє, налаштоване на нові вагомі виробничі результати.
О. ЦИЛЮРИК.69553239.jpg  65176241.jpg

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: