Тpивaє oпepaцiя «Мaгaзин»

50299595.jpg

З метою попередження пияцтва та тютюнопаління серед дітей офіцери поліції Краснопільського ВП проводять комплекс оперативно-профілактичних заходів ”Магазин”

У період з 12 до 26 липня на території району проводиться комплекс оперативно – профілактичних заходів щодо попередження пияцтва татютюнопаління серед дітей під умовною назвою ”Магазин”.

Відповідно до статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, заборонено продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років. Тому під час проведення заходів поліцейські будуть перевіряти розважальні заклади і торгові точки, які мають в реалізації підакцизних товарів.

Тому поліція звертається до всіх громадян із проханням неухильно дотримуватися вимог законодавства України, не продавати і не купувати алкоголь і тютюнові вироби для підлітків і малолітніх. Адже кожен з нас відповідає за майбутнє молодого покоління. Віддаючи в руки дитині сигарету або пиво, задумайтеся – хтось може зробити те ж по відношенню і до ваших сина або доньки.
В. ТОМУРКО,
лейтенант поліції Краснопільського ВП

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: