У ceлi Нayмiвкa вiдзнaчили xpaмoвe cвятo

Незважаючи на примхи осінньої дощової погоди, у суботу 21 листопада в храмі на честь Собору Архистратига Михаїла, що у селі Наумівка Краснопільського церковного округу, було особливо людно. Цього дня парафіяни храму та гості села зібралися разом, щоб соборно помолитись небесному покровителю храму – Ахистратигу Михаїлу – та відзначити 10 річницю від дня створення православної громади.47310274.jpg

Настоятель храму протоієрей Сергій Зеленський відслужив водосвятний молебень з Акафістом небесному покровителю та звершив Божественну Літургію.

Радість престольного свята прибули розділити з господарями паломники з сусідніх сіл та районного центру. До їх числа долучилися і юні молитовники – вихованці старшої групи діючої при Іллінському храмі дитячої духовно-проствітницької школи.

94600096.jpg

По завершенні Божественної Літургії віряни на чолі з настоятелем обійшли храм хресною ходою.

88831862.jpg

У своєму зверненні до парафіян та гостей селища отець Сергій привітав їх з подвійним святом та побажав молитовної допомоги і заступництва святих ангелів. Також отець настоятель адресував слова вдячності тим людям, трудами во Славу Божу яких була створена і нині діє православна громада та утримується храмове приміщення і його територія. В підкріплення вітальних слів отець Сергій вручив іменні подяки парафіянам храму Галині Григорівні Ілляшенко, Михайлу Степановичу Криваничу, Ользі Михайлівні Рашевській, Олені Дмитрівні Світашовій та Любові Павлівні Степаненко.

Продовжився престольний день спільною святковою трапезою та сердечним спілкуванням єдиновірних братів і сестер.
Більше фото дивіться тут: http://ugroedskaya-obs.moy.su/news/2015-11-21-251

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: