У Кpacнoпiллi вiдзнaчили Дeнь Дepжaвнoгo Пpaпopa Укpaїни

У календарі серпня є день, що передує Дню незалежності України та має не менше значення для кожного свідомого українця, а саме День Державного Прапора України. Український національний державний прапор прийшов до серця нашого народу тернистим шляхом буття. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі. Поняття національного прапора остаточно сформувалося в свідомості українців з початком війни на сході України, подіями на Майдані Незалежності у Києві.s78108498.jpg

У вівторок, 23 серпня о 9.00 годині представники трудових колективів, громадськість зібралися на центральній площі селища Краснопілля на урочистості приурочені Дню Державного Прапора України. Розпочалися вони піснею «По землі вкраїнській» у виконанні дитячого вокального гурту «Посмішка» (кер. Л. Давиденко).

s13029573.jpg

До підняття Державного Прапора України було запрошено голову Краснопільської райдержадміністрації Юрія Яремчука, районної ради Віталія Савоненка, Краснопільського селищного голову Івана Хомічова. Під звучання гімну України прапор було піднято Краснопільськими прикордонники.

s33327236.jpg

Очільники району привітали присутніх з Днем Державного прапора України та побажали мирного неба над головою.

На завершення урочистостей з нагоди Дня Державного Прапора солісти районного Палацу культури Лариса Давиденко та Микола Дем’янко виконали пісню «Прапор України».

 

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: