У Краснопіллі відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

21 листопада у великому залі Краснопільського районного Палацу культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

Захід пов’язаний з буремними подіями, що стали переломним моментом в новітній історії України і поклали початок революції за людську та національну гідність і хвилюючою нотою звучать в наших серцях.

З нагоди відзначення свята до присутніх звернулися Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук та голова районної ради Віталій Савоненко.

Хвилиною мовчання присутні в залі вшанували світлу пам’ять героїв, які захищали Незалежну Україну, адже наш народ по праву заслуговує на краще майбутнє, за яке заплатили українці дорогою ціною.

Гідність і свобода коштували нам дуже дорого, тому що за неї поплатилися життями. Гідний поваги народ, має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави.

Далі свої вокальні номери патріотичного напрямку глядачам дарували аматори сцени Краснопільщини.

Цього ж дня в фойє Краснопільського районного Палацу культури оформлено книжково-ілюстративну виставку «Україна – більше за життя», з якою мали можливість ознайомитись всі охочі.
Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: