У Краснопіллі відбулися заходи до дня Святого Миколая

Святий Миколай – улюблене свято дітвори і навіть дорослих, які теж мріють про диво. На свято Миколая чекають мільйони малюків в усьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить в кожну оселю радість, надію та любов.

Традиційно в приміщенні центру дитячої та юнацької творчості відбувся святковий захід до Дня Святого Миколая та новорічних свят для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування громади.

Головною метою заходу було подарувати дітям хоча б краплинку щастя і справжнього передноворічного дива. Дитячі очі світилися радістю та вірою. Сьогодні в серцях і душах маленьких українців дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки з’явився ще один привід повірити дорослим у щасливе майбутнє.

У проведенні святкового заходу взяли активну участь вихованці центру дитячої та юнацької творчості, які підготували цікаві пісенні та хореографічні номери.

По закінченню святкового концерту до дітей вийшов Святий Миколай, який привітав усіх зі святом та подарував солодощі присутнім у залі дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: