У Краснопільській ОТГ впроваджуються енергоефективні заходи

Енергоефективність – стратегічний напрямок розвитку Краснопільської ОТГ, а зниження споживання паливно-енергетичних ресурсів та викидів СО2 – є одним з питань першочергової важливості.

У закладах бюджетної сфери громади постійно впроваджуються енергоефективні заходи, метою яких є надійне економічне енергозабезпечення, зниження витрат палива та зменшення бюджетних видатків за спожиті енергоносії.

Одним із кроків в цьому напрямку у рамках проекту «Енергоефективність у громадах ІІ» стало проведення енергетичного аудиту з виготовленням енергетичних сертифікатів будівель Краснопільської гімназії та ЗДО №1 «Малятко».

В ході енергоаудиту було проведено обстеження, під час якого визначено втрати енергії через огороджувальні конструкції будівель (стіни, вікна, дах, підвал) та в інженерних системах, проведено оцінку всіх елементів будівель на відповідність існуючим стандартам, здійснено аналіз споживання ресурсів, визначено клас енергетичної ефективності будівель.

Подальшим кроком буде виготовлення проектно-кошторисної документації повної термомодернізації будівель із встановленням індивідуальних теплових пунктів та пошук джерел фінансування для їх реалізації.

Інформація Краснопільської ОТГ.

Поділитися цим:

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: