У PAЙOНI Є PEЗEPВИ ДЛЯ POЗВИТКУ

74133526.jpg

Відбулася колегія райдержадміністрації. Перед початком розгляду питань порядку денного голова Краснопільської РДА представив військового комісара новоствореного Краснопільського РВК Євченка Євгена, зазначивши, що тепер нашим людям не потрібно їздити до Тростянця за довідками та з різних питань призовної роботи, все вирішується на місці.

Першим на колегії було розглянуто питання «Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2015 року». З доповіддю виступив перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Хрупа. Торкаючись роботи підприємств промисловості, доповідач зазначив, що у цьому році вони спрацювали гірше, ніж у відповідному періоді минулого року. Вироблено промислової продукції у порівняних цінах на 13,1 мільйона гривень, що становить 48 % до минулорічного показника. ДП «Наумівський спитрзавод» не працював у зв’язку з відсутністю фінансування та сировини. Виробництво валової продукції сільського господарства у співставних цінах 2010 року складає 316,6 млн. гривень (100,5 % до січня – вересня 2014 року), з них по сільськогосподарських підприємствах 216,9 млн. гривень, що становить 100,7 % до відповідного періоду минулого року.

За попередніми даними за звітний період в економіку залучено 56,2 млн. гривень внутрішніх інвестицій, що у 2,2 раза більше рівня минулого року. Проведено роботи по реконструкції 5,2 км. водогону в с.Чернеччина 1,4 км. водопровідних мереж в с.Тур’я, 0,3 км в с.Миропільське, 1,5 км. в смт Угроїди. Відновлено 16,6 км. вуличного освітлення у 8 населених пунктах району, встановлено 184 енергозберігаючих світильників. Обсяг використаних коштів склав 277,4 тис. гривень. Здійснено ремонт надбудов 55 колодязів, очистки 89 та благоустрій 77 колодязів. Для цього використано 379,4 тис.грн. з початку року створено 106 нових робочих місць, з них 35 юридичними особами та 71 – приватними підприємцями.

Про виконання місцевих бюджетів району за 9 місяців 2015 року проінформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Чехунова. До зведеного бюджету району за січень – вересень 2015 року надійшло 127 409,3 тис.грн, що більше проти надходжень за аналогічний період на 33 047тис.грн, або на 35 %, в тому числі до загального фонду отримало 119 928,1 тис.грн. та до спеціального – 7 481,2 тис.грн, що складає відповідно 75,9 та 100,8 відсотка до затвердженого місцевими радами на рік.

Підсумовуючи розгляд питань, голова райдержадміністрації Юрій Яремчук зазначив, що в районі є резерви для розвитку, подякував керівникам сільських і селищних рад, підприємств, установ та організацій за тісну співпрацю по соціально-економічному розвитку району та наповненню місцевих бюджетів. Юрій Анатолійович визначив проблемні питання і завдання, які необхідно вирішити. Це зокрема, збереження ДП «Наумівський спиртзавод» як цілісного майнового комплексу і відновлення роботи підприємства, проведення ремонту доріг Осоївка – Глибне, та Угроїди – Краснопілля, освоєння так званих нафтових коштів на реконструкцію вуличного освітлення по Краснопільській селищній раді, відкриття другої дошкільної групи у с.Великий Бобрик, завершення робіт по реконструкції вуличного освітлення у всіх населених пунктах, виготовлення і подача на участь у фінансуванні з фонду регіонального розвитку проектно-кошторисної документації на будівництво водогонів, реконструкції об’єктів соціальної сфери, завершення ремонту Славгородського СБК, спорудження дитячого майданчика у с.Порозок. Вони також щиро подякували працівникам ЖКГ, керівникам територіальних громад, закладів соціальної сфери за своєчасний початок опалювального сезону, висловили впевненість, що він пройде успішно.

На завершення роботи колегії очільники району Юрій Яремчук та Віталій Савоненко висловили вдячність усім, хто був причетний до організації виборчого процесу, завдяки чому місцеві вибори 25 жовтня на Краснопільщині пройшли демократично і прозоро, без інцидентів і порушення виборчого законодавства.
Інф. Краснопільської РДА

Є новини, цікаві теми? Пишіть motsnyi1976@ukr.net Телефонуйте 050-064-94-14[/j]

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: